Pozměněná sestava Mutěnic se doma představila po pozlovickém soustředění v dobrém světle, ale na sedmý tým druhé ligy to nestačilo. Fulnek vyhrál 2:0, když jeho druhou branku vstřelil nejlepší mutěnický střelec v divizi Koštuřík. „Hrála nás opět jen jedenáctka a soupeř proti nám vystřídal pět nebo šest hráčů. Pak je to těžké, když jsou kluci unavení a na výměnu nikdo,“ postěžoval si mutěnický kouč Vladimír Hruška.
Pod Búdy přišli ze Slovenska útočník Kubiš, obránce Ševčík (Kroměříž), gólman Dyšlevský (Otrokovice) a zejména hráči s prvoligovými zkušenostmi Hlava a Ditrich.
Sedmadvacetiletý záložník David Hlava začínal s fotbalem v Lomnici nad Popelkou. Odtud přešel do dorostu Jablonce. Pak následoval Český Dub, Liberec, Trenčín a opět Liberec. V této sezoně trávil na Kladně již třetí sezonu.
Druhým známým jménem je Radim Ditrich. Dvaadvacetiletý obránce začínal v Přerově. Přes Kroměříž, Jihlavu a Vítkovice skončil v prvoligovém Zlíně. Hned v prvním zápase za Mutěnice nastoupil jako kapitán týmu. „Dali mu pásku kvůli zápisnému,“ prozradil domácí kouč.
To však nebude všechno. „Spokojenější jsem s obrannou činností než s útočnou, protože prakticky hrajeme bez útoku. Pokud chceme hrát na první příčky, a to chceme, další jeden či dva útočníci jsou nezbytní,“ poznamenal Hruška.
Mutěnickým pokračuje zápasová příprava ve středu v Líšni a v sobotu, kdy se střetnou opět s divizním Velkým Meziříčím na jeho hřišti.