Fotbalisté Kyjova doma schytali výprask. Dubňany vyhrály 5:0

Kyjov - Dubňany v nedělním derby potvrdily roli favorita. Domácímu Kyjovu naložily pořádnou smršť gólů. Hosté na hřišti domácího Kyjova vyhrávali do poločasu už o čtyři branky. Nakonec fotbalisté Dubňan ze zápasu vyšli s výhrou 5:0.

3.6.2018

Fotbalisté Kyjova (v tmavě modrých dresech) domácí zápas proti Dubňanům nezvládli.Foto: Deník / Lucie Bydžovská

„Na soupeře jsme se dobře připravovali. Bohužel o výhře Dubňan rozhodlo už prvních pětadvacet minut,“ mrzelo trenéra Kyjova Miroslava Čadu. Přitom jeho svěřenci vstoupili do nedělního utkání perfektně. V sedmé minutě se mohli díky spolupráci mladíků Klimeše a Klingela dostat do vedení, avšak druhý jmenovaný se trefil pouze do boční sítě hostujícího Zemana.

FC Kyjov - FK Baník Dubňany 0:5 (0:4)Branky: 14. Sviták, 21. Hlaváč, 25. Chaloupka, 27. T. Pochylý, 70. Silný.
Diváci: 96.
Sestava Kyjova: Gebhart - Klingel (76. D. Kůřil), Dufek, T. Čada, Bochýnek (58. Chytka) - Kůřil, Riedl, Bartoň (58. Marcián), Ingr - Polášek, Klimeš.
Sestava Dubňan: Zeman - Juřica (76. Klečka), Janík (79. Chludil), Hlaváč, Krejčiřík - Noga (58. Kordula) - Chaloupka, T. Pochylý (52. Silný), Mi. Bidmon (76. J. Kotásek) - Sviták, Soldán.

První branka zápasu padla ve čtrnácté minutě, kdy po přihrávce do nohy neměl kapitán Dubňan Sviták sebemenší problém vsítit gól. Radost z vedoucí branky jim mohl překazit domácí útočník Klimeš, ale na Zemana nevyzrál. „To mě nejvíce na tom štve. Vytvoříme si solidní šance, ale neproměníme je. Zato hosté si vytvořili čtyři a všechny proměnili,“ nechápe domácí kouč.

Hostující mužstvo se po vedoucím gólu ještě více nastartovalo. Během čtrnácti minut totiž dokázali vstřelit tři branky. Dokonce jednu z penalty po zbytečném faulu domácí obrany. Ani čtyři góly Dubňanům nestačily. Do konce poločasu si ještě vytvořily pár příležitostí, ale ani jednu nezužitkovali ve svůj prospěch. „Popravdě, takový průběh duelu jsme nečekali. Předvídal jsem zcela jiné nasazení domácích. Do poločasu vyhrávat o čtyři je dost,“ byl překvapený kouč Dubňan Milan Bidmon. Avšak jeho týmu začátek zápasu moc nevyšel. „Kdyby nebylo gólmana Zemana, tak jsme možná prohrávali 0:2. Naštěstí se tak nestalo,“ ulevilo se Bidmonovi.

Po obrátce se tempo na obou stranách hřiště zklidnilo. Kyjov zatáhl obranu a vyčkával na chyby hostujících fotbalistů. Přesto, že Kyjov prohrával, zbraně nesložil. Zkoušel se dostat přes obranu soupeře, ale marně. „O přestávce jsme si sice říkali, že to zkusíme, ale běžte na hřiště, když prohráváte 0:4. Bylo to pro hráče psychicky náročné hru zvrátit,“ vysvětlil lodivod Kyjova. Definitivní výhru hostujícího celku potvrdil v sedmdesáté minutě střídající Silný, který výsledek upravil na konečných 5:0. „Výhře jsme moc rádi. Ještě je potřeba tento výkon zopakovat v Ratíškovicích,“ řekl trenér Dubňan.

Autor: Lucie Bydžovská

3.6.2018 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Výroba - Výroba Obsluha strojů 10 000 Kč

Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z papíru dělník/ce pro výrobu papírových voštinových fillerů. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Neurčeno, úvazek: . Mzda min. 10000 kč, mzda max. 20000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracoviště: Tovární 463/18, 696 01 Rohatec. Příspěvek na stravování. Kontakt na tel. 518 359 812 v pracovní dny od 8:00 do 14:00 hod.. Pracoviště: Forlit, a.s., Tovární, č.p. 463, 696 01 Rohatec. Informace: Soňa Regásková, +420 518 359 812.

Řemeslné práce - Řemeslné práce Švadlena 17 000 Kč

Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech švadleny, šičky, stříhači/ky. Požadované vzdělání: bez vzdělání. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 17000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Pracoviště: U Pošty 1282, 696 02 Ratíškovice. Pracovní pozice je možná i na zkrácený úvazek. Náplň práce: výroba pracovních oděvů. Požadavky: praxe v oboru alespoň 2 roky nebo vyučení v oboru. Měsíční prémie. Kontakt osobně nebo na tel.602 753 539. Pracoviště: František kotásek - sídlo, U Pošty, č.p. 1282, 696 02 Ratíškovice. Informace: František Kotásek, +420 602 753 539.

Výroba - Výroba Manipulační dělníci ve výrobě 20 000 Kč

Manipulační dělníci ve výrobě dělník/ce do plastové výroby. Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč, mzda max. 25000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Pracoviště: Žarošice 357. Manuální zručnost, práce s elektrickým nářadím (ruční pilky, hoblíky, atd). Praxe v oboru není nutná, je však výhodou. Podnikové stravování. Kontakt na tel. 602 549 798 od 8:00 do 15:00 hod, na mail: polesovsky@kellnercz.cz. Pracoviště: Kellner cz s.r.o., 696 34 Žarošice. Informace: Tomáš Polešovský, +420 602 549 798.

Management - Management Vedoucí 20 000 Kč

Ostatní řídící pracovníci vedoucí oddělení realizací. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč, mzda max. 30000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracoviště: Starý Poddvorov 237. Náplň práce: plánování montáží a servisních výjezdů k zákazníkům, příprava podkladů pro výjezdy, vedení administrativní agendy, evidence pracovní doby, odbavování zásilek včetně zajištění jejich přepravy. Požadujeme: organizační schopnosti, aktivní přístup k řešení problémů, komunikativnost, počítačovou způsobilost, ŘP sk. B, samostatnost, zodpovědnost. Kontakt na tel. 724 864 769 denně od 8:00 do 15:00 hod, na mail: jar.urbanek@seznam.cz. Pracoviště: Urbánek, s.r.o., 696 16 Starý Poddvorov. Informace: Jaroslav Urbánek, +420 724 864 769.

Ilustrační foto: Deník

Podezřelé dotace pro tělovýchovu: v odposlechu mluvili i o Hustopečích

Chorvatská fanynka. Fotbalové MS Rusko 2018
12

Krásné ženy z Argentiny, Nigérie a Evropy. Vyberte nejhezčí fanynku skupiny D

Žáci jsou líní. Z tělocviku se vymlouvají na zapomenuté úbory i ženské problémy

Jižní Morava - Hráli jsme pořád jen fotbal, nebavilo mě to, vysvětluje loňský maturant z Brna Daniel Filipek, proč si vyřídil celoroční uvolnění z tělocviku. „Zranil jsem se a využil toho, abych už cvičit nemusel,“ přiznává.

Požár u Bzence: celodenní zásah skončil, škody sahají ke statisícům

Bzenec /FOTOGALERIE/ – Uhašeno. V pátek po druhé hodině odpoledne hasiči ukončili zásah u rozsáhlého požáru trávy a části lesa. Hořet začalo ve čtvrtek na několikakilometrovém úseku v těsné blízkosti železniční tratě Břeclav-Přerov mezi stanicemi Bzenec-Přívoz a Moravský Písek.

Problémoví žáci bez pomoci: na jihu Moravy chybí školní psychologové

Jižní Morava – Řeší potíže dětí, pomáhá při poruchách chování i učení, poradí, jak se zapojit do nového kolektivu. I tak vypadá každodenní práce školních psychologů. Těchto odborníků je ale na jihomoravských základních školách málo.

Historicky první jaderná svatba a od císařpána k bolševikům: zhlédněte videa dne

Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku v pátek 22. června 2018.