„Jsme velmi šťastní. Nedělní utkání totiž nebylo vůbec jednoduché, i když výsledek ukazuje opak,“ řekl trenér Nesytu Hodonín Ján Lahvička. Jeho svěřenkyně vstoupily do boje o postup velmi dobře. V jednadvacáté minutě otevřela střeleckou listinu útočnice Psotková. „Poločas jsme vyhráli 3:0. Věděli jsme, že soupeř bude prvních dvacet minut zlobit a pak se unaví,“ uvedl Lahvička.

FC Nesyt Hodonín - FK Čáslav 5:2 (3:0)Branky: 21., 35., 48. a 69. Kristýny Psotková, 45. Aneta Jagošová - 53. a 89. Michaela Karafiátová


Ani ne tři minuty po obrátce zaznamenala čtvrtou branku Hodonína a ještě k tomu hattrick Psotková. „Konečně jsme dokázaly prolomit naše trápení v útoku a získat nad vedoucím celkem tabulky tři body,“ popsala kanonýrka Psotková, která se v zápase prosadila ještě jednou.

Hostující celek se zmohl odpovědět pouze dvakrát, a to až ve druhém poločase, když v poslední minutě duelu konečný výsledek pouze kosmeticky upravil na 5:2. „Tentokrát se nám dařilo udržet si střed hřiště, takže si myslím, že to bylo to hlavní a taky rozhodující,“ liboval si kouč Lahvička.

Stolní tenistky Hodonína slaví dvanáctý titul v extralize žen.
Stolní tenistky Hodonína obhájily dvanáctý klubový titul