Kouč druholigového celku Miroslav Fečo je zatím s přípravou spokojený. "Zaměřujeme se na vytrvalost a koordinaci. Běháme, posilujeme a děláme různé cviky," říká Fečo.

Toho přístup svěřenkyň těší. "Holky na trénincích se snaží . Určitě nic nevypouštějí. Mohu říct, že na sobě opravdu makají," uvedl Fečo, který se děvčatům snaží dril zpestřit různými hrami. "Samozřejmě že pracujeme na zlepšení fyzické kondice, ale hodně se věnujeme také technice a práci s míčem," pronesl Fečo, který si pochvaluje i účast na jednotlivých trénincích.

"Na každém tréninku máme kolem deseti holek. Samozřejmě nikdy nemohou být s námi všechna děvčata, neboť některé holky chodí na směny a další jsou přes týden na školním internátě," říká Fečo.Jeho tým se v únoru utká s Brnem, v březnu se pak představí na turnaji v Olomouci. "V plánu máme i přípravný duel v Myjavě a nesmím zapomenout ani na pohárové odvety s Nezdenicemi a Napajedly," dodal Fečo.

Kondičním soustředěním v domácích podmínkách si neoblíbenou zimní přípravu zpestří fotbalistky Mutěnic. Svěřenkyně trenérů Petra Čepila a Stanislava Brablce budou od čtvrtka do neděle dvoufázově trénovat Pod Búdama.

"Budeme běhat i pracovat s míčem. Samozřejmě není naším cílem holky zničit. Spíše chceme stmelit kolektiv a změnit zažitý stereotyp," uvedl trenér Brablc.