Okresní přebor

26. kolo: Dambořice - Vnorovy 3:2 (1:0) Václav Matula, Švaňhal, Tesařík- Candár, Macek z PK, Žarošice - Tvarožná Lhota 1:1 (1:0) Frýbort - nehlášeno, Starý Poddvorov – Kozojídky 1:0 (1:0) Petr Zavadil, Uhřice - Mikulčice 2:1 (2:0) Lukáš Uřičář, Tomáš Valihrach – Sokol, ČK: Tomáš Urbánek, Jakub Beneš (oba Mikulčice), Svatobořice – Ježov 1:0 (1:0) Petr Hajný, ČK: Jaroslav Lunga (Svatobořice), Hovorany – Radějov 3:1 (0:1) Zdeněk Šurýn, Strmiska, Oldřich Koutný – Radek Pátek, Žádovice – Kostelec 1:0 (0:0) Václav Janouškovec.

1. Starý Poddvorov 17 5 3 43:20 56
2. Svatobořice 14 4 7 43:28 46
3. Hovorany 13 4 8 47:32 43
4. Moravany 12 5 8 49:31 41
5. Ježov 10 5 10 41:36 35
6. Mikulčice 10 5 10 35:30 35
7. Žarošice 9 7 9 44:41 34
8. Dambořice 8 9 8 37:33 33
9. Uhřice 9 6 10 34:40 33
10. Vnorovy 9 4 12 33:35 31
11. Žádovice 9 4 12 41:51 31
12. Kozojídky 9 3 13 38:45 30
13. Tvarožná Lhota 7 2 16 32:60 23
14. Radějov 7 1 17 23:58 22

III. třída, skupina A

26. kolo: Nenkovice – Želetice 0:1 (0:0) Dušan Adamec, Milotice B- Lovčice 0:2 (0:0) Farmačka, Bednařík, Bohuslavice – Násedlovice 0:1 (0:0), nehlášeno, Kostelec – Svatobořice B 2:2 (1:1) Křižka, David Horák – Sklenář, Svozil, Terezín – Strážovice 1:0 (0:0) Stanislav Kučera, Prušánky – Ždánice 0:4 (0:1) Snášel 2, Galia 2, Dolní Bojanovice – Sobůlky 5:1 (3:1) Příkazký 4, Lelka – Aleš Bystřický.

1. Ždánice 21 1 3 75:27 64
2. Sobůlky 18 4 3 67:25 58
3. Strážovice 15 5 5 61:26 50
4. Prušánky 13 3 9 49:35 42
5. D. Bojanovice 12 3 10 45:34 39
6. Násedlovice 10 5 10 49:46 35
7. Kostelec 9 6 10 45:36 33
8. Lovčice 9 5 11 35:54 32
9. Nenkovice 10 1 14 43:52 31
10. Terezín 9 3 13 34:61 30
11. Želetice 7 4 14 34:53 25
12. Milotice B 6 6 13 30:45 24
13. Svatobořice B 5 3 17 36:62 18
14. Bohuslavice 5 3 17 31:78 18

III. třída, skupina B

26.kolo: Domanín – Suchov 1:2 (0:1) Klempíř – Jurišta, Pomkla, Nová Lhota-Velká B 1:5 (0:0) Lukáš Mikéska – Martin Pavlinec 3, Martin Bárta, Richard Rumíšek, Žeravice – KEN Veselí 2:3 (1:3) Polášek 2 – Páč 2, vlastní, Strážnice – Sudoměřice 1:3 (0:1) Jonáš Gajda – Filip Pochylý, Aleš Novák, Petr Semotán, Petrov – Bzenec B 1:1 (0:0) Lukáš Podrazil – Robert Janás, Lipov - NESYT Hodonín 10:1 (7:0) Mikéska 4, Mlýnek 2, Kučera 2, Urbánek, Tomčal - Hromek, Hroznová Lhota B – Lužice 3:2(0:1) Buček, Prášek, Rusňák- Josef Anovčin, Hasoň.

1. Sudoměřice 19 4 2 76:16 61
2. Lipov 17 5 3 76:33 56
3. Hroznová Lhota B 15 6 4 46:26 51
4. Bzenec B 15 2 8 68:42 47
5. Lužice 14 2 9 58:34 44
6. Petrov 9 10 6 39:28 37
7. Strážnice 10 6 9 47:33 36
8. KEN Veselí 11 2 12 39:45 35
9. Velká B 8 4 13 42:60 28
10. Nesyt Hodonín 8 3 14 35:61 27
11. Domanín 6 8 11 46:53 26
12. Suchov 6 4 15 25:51 22
13. Nová Lhota 2 7 16 14:61 13
14. Žeravice 3 1 21 19:87 10

IV. třída

26.kolo: Vnorovy B – Hrubá Vrbka 2:0 (1:0) Petr Procházka, Tomeček, Archlebov – Věteřov 0:1 (0:1) Trimaj, Čejč – Dubňany B 1:0, Josef Koliba z penalty, Vřesovice – Ratíškovice B 3:4 (1:0) Roman Jakubíček 2, Tomáš Zedník – Martin Vymyslický, Lukáš Durin, Radek Duda, Zdeněk Dohnálek, Moravský Písek – Bukovany 8:0 (6:0) Bahula 4, Charvát 3, Jakubíček.

1. Ratíškovice B 15 2 2 60:20 47
2. Moravský Písek 14 3 3 57:21 45
3. Věteřov 13 4 2 40:19 43
4. Čejč 11 3 6 37:26 36
5. Vnorovy B 10 3 6 37:25 33
6. Dubňany B 8 3 8 35:35 27
7. Hrubá Vrbka 6 3 10 31:31 21
8. Bukovany 3 5 11 28:59 14
9. Lipov B 4 2 14 19:52 14
10. Archlebov 2 6 11 23:52 12
11. Vřesovice 2 2 15 32:59 8