Třetí skončil ve sportovní hale TEZA Slovan Hodonín, čtvrtá byla Skalica a pátá příčka zbyla na veterány Lužic. "Podle mě to byl nejlepší ročník. Nikdo se nezranil, hráčů bylo dost. Vše proběhlo v přátelském duchu. Byla to jedna velká pohoda," uvedl hlavní organizátor celé akce Zdeněk Melichar.

Letošního ročníku se zúčastnilo pět týmů. Slovenská Skalica, která se loni omluvila na poslední chvíli, letos dorazila. V hodonínské sportovní hale byla v sobotu k vidění řada bývalých skvělých fotbalistů. "Byl tady Rosypálek, Komloš, Šagát, Míček, Mírovský nebo Nezval," pravil Melichar.

Nejlepším střelcem turnaje se s deseti góly stal nestárnoucí kanonýr Josef Míček. Organizátoři pak vyhlásili nejlepším hráčem Miroslava Kmentu, který hájil barvy hodonínského Slovanu. Cenu pro nejlepšího brankáře převzal gólman Skalice Zdeněk Kopeček. Nejstarším hráčem klání byl Jaroslav Ševčík. Ten znovu hájil barvy Baníku Lužice.

„Myslím, že turnaj splnil očekávání. Opět po roce jsme se znovu sešli a společně se pobavili. Zápasy měly svoji úroveň. Žilina měla tentokrát hodně štěstí,“ pravil Melichar.

Po turnaji se hráči přesunuli na Rozmarýnek, kde se uskutečnilo slavnostní posezení. "To je na celé akci nejlepší" smál se Melichar, který nezapomněl ani na sponzory. "Patří jim velký dík. Bez podpory LHS stavebnin a koupelen a Inženýrských staveb Hodonín bychom turnaj těžko uspořádali," dodal Melichar.

Šestý ročník turnaje padesátníku ve futsale
Celkové pořadí: 1. MŠK Žilina. 2. Redako Hodonín, 3. Slovan Hodonín, 4. Skalica. 5. Baník Lužice.
Nejlepší hráč: Miroslav Kmenta (Slovan Hodonín)
Nejlepší střelec: Josef Míček (Redako Hodonín) – 10 branek
Nejlepší brankář: Zdeněk Kopeček (Skalica)
Nejstarší hráč: Jaroslav Ševčík (Lužice)