Vracov nastoupil se třemi posilami. V obraně se objevil Tomáš Dobeš, v záloze Janoušek z Ostrožské Nové Vsi, který minulou sezonu hájil barvy Blatnice a vlkošský Kučera. „Byli jsme v plné palbě, trénujeme třikrát denně. Makáme, posilujeme, taháme saně. Co se týká zápasu, tak musím přiznat, že naši kluci chtěli hrát fotbal, ale na celé hřiště a soupeř nás normálně uběhal. Klobouk dolů před Ondrůškem, dobře poskládal mančaft, možná nebudou mít v divizi vůbec problémy,“ řekl vracovský kouč Libor Snopek.

Hodonín v první půli skóroval hned čtyřikrát. Dvakrát překonal Myšaka útočník Švrček, jednou stoper Spazier a jednou středopolař Kmeť. „V prvním poločase jsme soupeře přehráli. Nastoupili jsme v podobné sestavě jako v sobotu proti Líšni až na nějaké drobné změny. V druhé polovině hrála druhá sestava, protože se stále ještě krystalizuje základní jedenáctka pro mistrovské utkání. Vítězství bych nějak nepřeceňoval,“ uvedl vedoucí hodonínské mužstva Josef Foltýn mladší.

Za RSM odchytal celý zápas devatenáctiletý Novotný. „Vyšel z dorostu. Co měl, to bez problému vyřešil. Na pořádné prověření gólmana to včera nebylo. Ale určitě to bylo dobré utkání, s dobrým soupeřem,“ sdělil Foltýn.

Ve druhé půli to už bylo z pohledu Vracova lepší. „Kluci začali hrát ne na celém hřišti, ale jen na třiceti, jednadvaceti metrech a už ten fotbal vypadal trochu líp. Ale pak jim začali docházet síly, protože máme dopoledne jeden trénink, odpoledne dva a pak ještě bazén,“ upozornil Snopek.

Hodonín pokračuje v přípravě v neděli, kdy zajíždí na hřiště třetiligového Slavičína. Na druhé straně Vracov pořádá v sobotu na domácím fotbalovém stánku Memoriál Stanislava Chmely, jehož se zúčastní ještě celky z okolí – Vacenovice, Bzenec a Vlkoš.

Hráno : Sehradice u Luhačovic

Branky: Švrček 2, Spazier, Kmeť, Šturma

Hodonín: Novotný – Mírovský, Spazier, Špaček, Šenk, Herůfek – Kmeť, Lorenc, Hoša, Válek – Švrček (2. poločas: Válek, Bulva, Sněhota, Krejčiřík – Drápal, Macůrek, Matula, Šturma, Válek – Ondryáš)

Vracov: Myšák (Zálešák) – Procházka, Lejsal, Vybíral, Dobeš – Eliáš, Janoušek, Žurovec, Kudlík – Zíbal, Loprais (Sádovský, Kučera).