První poločas skončil bezbrankovou remízou, avšak v druhé části padlo celkem pět gólů. Hodonín nakonec v přípravném duelu podlehl mladíkům ze zlínské juniorské ligy 2:3. V dopoledním utkání byl staronovou tváří Hodoňanů střední záložník Jakub Červínek, který přišel zpět do Hodonína z nižší fotbalové soutěže v Rakousku.

Na hrotu se představil mladíček Petr Venclík z hodonínského dorostu. Další dorostenec Sebastian Sloboda dostal příležitost v bráně. Podle informací by měl od středy do tréninkového procesu naskočit Martin Opina z Ústí nad Orlicí.

Hodonínské futsalistky. Ilustrační foto
Domácí prostředí. To je velké plus pro hodonínské futsalistky

Z prvního gólu zápasu se v padesáté minutě radovali Zlíňané. Skóre otevřel Chwaszcz. Na vedoucí branku hostů dokázali hodonínští hráči vzápětí odpovědět, když po standardní situaci korigoval stav Mareš. O pět minut později se znovu těšili domácí. Nicméně v jedenašedesáté minutě bylo opět vyrovnáno.

Ke střele se dostal Mlýnek, který překonal nového domácího gólmana Slobodu. Minutu na to Hodonínu vzal vítr z plachet opět Chwaszcz. „První přípravný zápas nám výsledkově ani herně nevyšel.V utkání bylo množství chyb, na kterých budeme postupně pracovat,“ řekl nový trenér Hodonína Tomáš Polách.

FK Hodonín – FC Fastav Zlín U21 (Junioři) 2:3 (0:0)
Branky: 51. Mareš, 56. Žák – 50. a 62. Chwaszcz, 61. M. Mlýnek
Sestava FK Hodonín: Lupač – Vinkler, Kyselka, Hesek, Fojtík – Holešinský, Červínek, Komara, Šturma – Sasín – Venclík (druhý poločas: Sloboda, Dekleva, Novotný, Paděra, Michna, Žák, Mareš a Dovhanyuk)
Rozhodčí: Tichánek