Podle trenéra Tomáše Polácha to nebylo ale vůbec jednoduché utkání. "Hráčům jsem říkal, že Mohelnice nemá de facto co ztratit, a tak bude hrát uvolněně, což je někdy obtížné proti takovému soupeři," řekl trenér Hodonína Polách.

FK Mohelnice - FK Hodonín 0:3 (0:1)
Branky: 8. Radek Sasín, 46. Filip Žák, 68. Tomáš Mareš.
Diváci: 90.

Už v osmé minutě Hodoňané využili rychlého brejku. Na rychlou změnu stavu domácí téměř nezareagovali. Zato hosté si byli vědomi vedení a jedna šance se kupila za druhou. Ani jednu však nedokázali proměnit.

Nejblíže gólu byl Šturma, jenž chtěl míč po centru usměrnit, ale téměř odkrytou branku netrefil, a tak Hodonín do šaten odcházel za stavu 1:0. "O přestávce jsem kluky nabádal, aby domácí hráče napadali vysoko. Věděl jsem, že Mohelnice má problém s rozehrávkami," uvedl lodivod Hodonína.

Druhá branka padla hned třináct vteřin po obrátce. Hostující trojice útočníků vystihla přihrávky domácích fotbalistů a po pěkné spolupráci vyšachovala gólmana Večeřu.

Třetí zářez na straně hostujícího mužstva přišel v osmašedesáté minutě. "Po druhém gólu jsme věděli, že je rozhodnuté. Utkání mohlo skončit klidně i s vyšším výsledkem, ale za výhru 3:0 jsme rádi," liboval si bývalý ligista Polách.