Tým však zůstal přes léto pohromadě. Naopak již tak kvalitní tým posílí dvojice bývalých mládežnických hráčů Šardic. Z Ratíškovic přichází Tomáš Svoboda, do Hodonína má namířeno i rohatecký Korbel.

Na odchodu jsou hráči, kteří se nevešli do kádru. „Kadlec a Kundrata jsou v Ratíškovicích, brankář Žigo bude chytat za Bzenec. Nedořešení jsou další tři kluci, kteří si hledají angažmá,“ uvedl předseda oddílu Josef Foltýn starší.

Ten chce do Hodonína vrátit kvalitní fotbal. „Cílem je stabilizace kádru a zabudování dorostenců. Chceme se pohybovat se v horní polovině tabulky a přilákat na hodonínský stadion diváky,“ sdělil ambice nováčka Foltýn.

Své domácí zápasy bude hrát Hodonín U Červených domků. Náhradní variantou bylo hřiště v Rybářích. „U Červených domků mají fanoušci veškerý komfort. Domácí zápasy budeme hrávat na přání hráčů v sobotu odpoledne. V případě, že fanoušci nebudou s termínem spokojeni, budeme zvažovat jiný termín,“ uzavřel Foltýn.

Sezonu zahájí nováček okresním derby na Horňácku. Ve druhém kole přivítá Hodonín favorizované Židenice, vítěze krajského poháru, který předkole Ondrášovka cupu vyřadil divizní Konice.