Nudná první půle která připomínala spíše zápas průměrných týmů okresního přeboru nenabídla žádnou vážnější šanci. Domácí hrozili spíše ze standardních situací,ovšem bez vyložené šance. Špatně hrající Lhoťané zahrozili pouze střelou Podolana, která však letěla nad a tečovanou střelou L. Lipčíka, která byla snad jedinou za celou první půli, která nadělala starosti domácímu brankáři.

Na druhé straně zahrozili hosté po brejku, kdy se řítil z boku sám na Stanislava hostující útočník, hroznolhotský brankář byl však jistý a míč vyrazil na roh. To bylo z první půle vše a předvedená hra spíše připomínala kopanou, než fotbal na úrovni B třídy.

Ve druhém poločase už se hra oboustranně zlepšila. Do první šance se hned v 50. minutě dostali hosté, ale Stanislav opět vychytal samostatný nájezd hostů. Na druhé straně zahrozil Podolan, když jeho střelu do odkryté brány vyhlavičkoval hostující obránce z brankové čáry. Po dalším brejku hostů musel opět prokázat kvality Stanislav. První pohlednou akci utkání předvedli hosté, kdy na jejím konci pronikal Pravda,ale jeho rána šla jenom do boční sítě. Největší šanci utkání měl v 70. minutě ihned po svém nástupu na hřiště Ondřej Bíla. Když si po samostatné akci přes půl hřiště narazil s Petrem Lipčíkem a dostal se úplně sám před hostující branku, jeho lob však skončil na břevně. Po této akci se dostávali do slibnějších příležitostí pouze hosté,ale veškeré jejich snažení ztroskotalo na jistém Stanislavovi.

Průměrné a vcelku poklidné utkání tak skončilo dělbou bodů a Hroznová Lhota tak může v klidu přezimovat na čele tabulky.