I.A: Rohatec se dočkal výhry

Region - Rohatec vyšel vítězně z gólové přestřelky s břeclavskou rezervou. Šlágr I.A třídy ve Vacenovicích zvládla lépe juniorka Šardic. Dubňany jsou už jistým sestupujícím, prohrou s Bučovicemi ztratily i teoretickou šanci na záchranu.

5.5.2009 1

I.A: Vracov vs. Ivanovice (v červeném)Foto: Deník/Libor Kopl

Vacenovice - Šardice B 0:2 (0:1), Kyněra, Štos. 200 diváků. Lídr soutěže i nadále suverénně kráčí za postupem do krajského přeboru. Zápas s domácím Mogulem sliboval zajímavou podívanou. Výkon domácích však zůstal za očekáváním. Vacenovicím se sice vstup do utkání povedl, nicméně za celý zápas vážněji neohrozily hostujícího brankáře Myšáka. Do vedení poslal hosty z trestného kopu Štos. Jeho střelu navíc tečoval obránce Jiří Grufík. Šardice byly i ve druhém poločase pohyblivějším, aktivnějším a hlavně fotbalovějším týmem. Pojistku přidal dvacet minut před koncem Kyněra. Béčko Šardic má šest kol před koncem sezony luxusní čtrnáctibodový náskok.

Tvrdonice - FC Veselí 1:1 (1:0), Čapka - Šebesta. Veselené odjížděli do Tvrdonic s cílem neprohrát. Nakonec mnoho nechybělo a mohli mít tři body. Domácí se ujali vedení ve 35. minutě. Po rohovém kopu překonal bezmocného Maťašovského Čapka. Vzápětí těsně minul domácí svatyni Tomeček. Hosté se vyrovnání dočkali krátce po změně stran. Ve 48. minutě vysunul Hrbek Šebestu, který nadvakrát překonal domácího gólmana. V 71. minutě selhal ve vyložené šanci s chutí hrající Čapka. O tři minuty později vyrazil hlavičku Grossmana brankář Král. V 84. minutě mohl rozhodnout Svoboda. Tvrdonice se dostaly v závěru pod obrovský tlak. V poslední šanci vytěsnil střelu Šebesty zázračně Král na rohový kop.

Rohatec - Břeclav B 5:3 (3:2), Konštanda 2, Vrba, Rosypálek, Korbel - Ivančic, Dolíhal, Pokorný. Rohatecký Slavoj se konečně dočkal úvodní jarní výhry. Zápas se povedl navrátilci do sestavy Konštandovi, který vstřelil dvě branky a na úvodní přihrál. Domácí šli brzy do vedení. Rohový kop zmiňovaného Konštandy přetavil ve vedoucí branku stoper Vrba. Rezerva Břeclavi po inkasované brance převzala iniciativu a během deseti minut otočila na 1:2. Slavoj se však nevzdal a ještě do poločasu výsledek otočil. Vyrovnání zařídil Konštanda a vedoucí branku vstřelil Rosypálek. Ve druhé půli se dlouho nic nedělo. Dvacet minut před koncem nečekaně udeřili hosté. Střelou z třiceti metrů překvapil domácího gólmana Pokorný. Slavoj se opět nevzdal a v závěru strhl vedení na svoji stranu. Čtvrtou branku vstřelil Korbel a účet zápasu uzavřel nejlepší hráč na trávníku Konštanda.

Dubňany – Bučovice 1:2 (0:1), 48. Novotný – 36. P. Nevole, 63. Šimčík, diváci: 250. Baník nedokázal bodovat ani proti Bučovicím. Hosté sice zrovna nezářili, ale hned v úvodu nastřelili tyč. Poté měli mírnou, ale neplodnou převahu domácí. Přesto skóre otevřely Bučovice. P. Nevole rozvlnil síť za Růžičkovými zády střelou zpoza šestnáctky. Baníku se podařilo vyrovnat hned po přestávce. Centr Novotného skončil k údivu všech v síti – 1:1. „Gólman si ho tam vrazil, kdo jiný by mohl dát gól,“ prohlásil jeden z diváků po vyrovnávací brance. Chvíli poté zazvonila podruhé tyč dubňanské branky. Vedení vrátil hostům v 63. minutě Šimčík, když zužitkoval nádherný pas za domácí obranu. O dvě minuty později se hráči Baníku radovali z nařízené penalty za faul na Příkazského. Místo toho ale dubňanský útočník inkasoval žlutou kartu. Penalty se domáhali po kontaktu Wágnera se Šimčíkem i hosté, ale hrálo se dál. Přesto mohli Bučovičtí potvrdit tři body. Nejprve zachraňoval domácí Roubík a pak robinzonádou Růžička. Poslední šanci utkání měli domácí. Po přímém kopu Novotného hlavičkoval nad branku Dohnálek.

Doprava a logistika - Doprava a logistika Řidič skupiny B 25 000 Kč

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů dopravy nemocných a raněných) řidič/ka plachtové dodávky. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Turnusové služby, úvazek: . Mzda min. 25000 kč, mzda max. 35000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracoviště: Jungmannova 1310/10, 697 01 Kyjov. Jedná se o práci řidiče/čky na plachtové dodávce do 3,5t. v rámci EU. ŘP sk. B. Nutná zkušenost s touto prací. PP na 1 rok s možností prodloužení. Diety, mobilní tel. Kontakt na tel. 737 400 544 od 9:00 do 17:00 hod, na mail: dispo@mbalas.cz. Pracoviště: Bmgl s.r.o. - kyjov, Jungmannova, č.p. 1310, 697 01 Kyjov 1. Informace: Ondřej Sýkora, +420 737 400 544.

Výroba - Výroba Manipulační dělníci ve výrobě 19 000 Kč

Manipulační dělníci ve výrobě pracovník/ce ve výrobě elektrokotlů. Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 19000 kč, mzda max. 23000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracoviště: Kovodělská 218, 696 85 Moravský Písek. Požadavky: manuální zručnost, samostatnost. Náplň práce: montáž elektrokotlů, kotlů z připravených součástek, balení výrobků. Závodní stravování, příspěvek na stravování. PP na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou. Kontakt na tel. 724 366 005 od 6:00 do 14:00 hod, na mail: repka@slokov.cz a osobně denně od 6:00 do 14:00 hod.. Pracoviště: Obchodní společnost slokov, akciová společnost - pracoviště moravský písek, Kovodělská, č.p. 218, 696 85 Moravský Písek. Informace: Radek Repka, +420 724 366 005.

Administrativa - Administrativa Ostatní odborní pracovníci v 18 810 Kč

Odborní pracovníci organizace a řízení referent/ka stavebního úřadu. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 18810 kč, mzda max. 28320 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracoviště: Národní třída 373/25, 695 01 Hodonín. SŠ vzdělání stavebního směru a 3 roky praxe v oboru stavebnictví nebo VŠ, VOŠ vzdělání stavebního směru, Náplň prac. místa - výkon státní správy na úseku územního plánování a stavebního řádu, Přihlášky včetně všech podkladů doručte na podatelnu MěÚ Hodonín osobně nebo prostřednictvím pošty a obálku označte "NEOTVÍRAT - VŘ - SÚ" Doklady, které je třeba doložit: životopis, originál výpisu z evidence Rejstříku trestů ne starší 3 měsíce, originál ověřené kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání, souhlas s nakládáním s poskytnutými osobními údaji pro účely tohoto VŘ ve smyslu zák.č. 101/2000 Sb. a vyplněnou přihlášku (více na www.hodonin.eu). Stravenky v hodnotě 90 Kč za každý odpr. den, 25 řádné dovolené/rok, sociální fond 7.000 Kč/rok, 3 dny placeného volna navíc, možnost využití zvýh.tarifů mobilního operátora, nepeněžité dary při pracovních a životních výročích, narození dítěte, možnost bezplatné výuky v jazykových kurzech, sportovní a kulturní akce pro zaměstnance, apod. VŘ bude stanoveno po ukončení vyhlášení VŘ.. Pracoviště: Město hodonín - pracoviště národní třída 25, Národní třída, č.p. 373, 695 01 Hodonín 1. Informace: Radana Bohunská, +420 518 316 341.

Výroba - Výroba Manipulační dělníci ve výrobě 16 000 Kč

Manipulační dělníci ve výrobě dělník/ce - řidič/ka. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 16000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracoviště: Palackého 1406, 696 03 Dubňany. Požadujeme vyučení v jednom z oboru: zámečník, instalatér, stolař nebo v oboru příbuzném. Podmínkou je ŘP sk. B,výhodou sk. C, T. Stravné. Kontakt na mail: ts.dukos@tiscali.cz. Pracoviště: Ts dukos dubňany, příspěvková organizace, Palackého, č.p. 1406, 696 03 Dubňany. Informace: Petra Rusinská, +420 518 366 446.

Nový tým FK Hodonín B (v červených dresech)

Hodonínské béčko se vytáhlo. Na úvod porazilo Násedlovice 5:1

Veslařské zlato do Brna a Hodonína. Junioři uspěli v Račicích

-

Mise v Otrokovicích hodonínským fotbalistům nevyšla. Porazil je Malý

Otrokovice, Hodonín - Dva zápasy, jedna výhra, jedna prohra. Takovou bilanci mají na začátku třetí ligy hodonínští fotbalisté. Nový ročník zahájili domácí výhrou nad Petřkovicemi. Výjezd do Otrokovic jim však nevyšel. I když po celý zápas tahali za delší konec, nakonec domů přijeli bez bodů. O výhře domácích Otrokovic rozhodl ve třiasedmdesáté minutě Michal Malý.

-

Před kláním proti Násedlovicím jsem měl bezesnou noc, říká trenér Hodonína Malár

Hodonín – Při premiérovém startu fotbalového B-týmu Hodonína se na lavičku postavil Vladimír Malár. Ten ještě na jaře s bývalým koučem Tomášem Poláchem tvořil realizační tým áčka, které hraje třetí ligu. Nyní Malár odstartoval novou etapu ve třetí třídě. A jeho plány? Ambiciozní.