Vracov – Břeclav B 2:1 (0:1), Eliáš (pen), Vybíral – Prajka, 150 diváků. Vracov dokázal otočit nepříznivě vyvíjející se utkání a na hody porazil béčko Břeclavi 2:1. Dobře hrající hosty poslal do vedení ve 22.minutě Prajka, který zakončil pohlednou akci. Vracovští mohli vyrovnat ve 37.minutě. Po faulu na pronikajícího Ňorka nařídil rozhodčí penaltu. Vybíral však mladého brankáře Prokopa nedokázal překonat. Ve druhém poločase přidali domácí na obrátkách. Výsledkem byla druhá penalta. Eliáš se značky pokutového kopu nemýlil. Rozhodující trefu zaznamenal nejlepší hráč domácích Vybíral. Ten mohl v samotném závěru vedení pojistit. Svůj únik přes půl hřiště zakončil střelou do tyče.

Slavkov – Šardice B 1:2 (1:1), Strnad - Toman 2.
Béčko Šardic potvrdilo roli favorita a získalo další tři body. Šardičtí mladíci svého hostitele od úvodních minut přehrávali. Do vedení je poslal po pěkné akci Zbyněk Toman. Domácím se podařilo vyrovnat hned vzápětí. Trefil se Strnad. Hosty poslal po změně stran podruhé do vedení Toman.Ve druhém poločase si domácí i díky nepřesným výrokům rozhodčího Kosičky vytvořili územní převahu. Hosté se však díky bojovnosti a disciplinovanosti ubránili.

Tvrdonice – Rohatec 3:0 (2:0), Kouřílek 2, Trčka Jan, ČK. Nezval (Rohatec). Hosté odehráli velmi nešťastné utkání. V úvodní půlhodině nepustili domácí za půlku. Největší šanci Slavoje spálil Rozsypálek. Následně rozhodčí nařídil nepochopitelnou penaltu, kterou Kouřílek proměnil. Hráči Slavoje se po inkasované brance nestačili vzpamatovat a už prohrávali o dvě branky. Hned v úvodu druhého poločasu inkasovali Rohatečtí potřetí. Druhý poločas se už se tak pouze dohrával. Hosté si v zápase dokázali vytvořit velké množství příležitostí. Dvakrát nastřelil brankovou konstrukci. Šance Vaška, Páleníka, Zábranského a Mikésky ale zůstaly nevyužity.

Dubňany – Šlapanice 0:1 (0:1), Pavelka, ČK: Šimek (Šlapanice), 180 diváků. Dubňany nezvládly důležité utkání a v boji o šest bodů prohrály se Šalapanicemi 0:1. Jedinou brankou hostů zaznamenal Pavelka. Ve druhém poločase byla na domácích hráčích patrná nervozita a diváci viděli hodně průměrný fotbal. Dubňany tak nadále zůstávají poslední.

V. Pavlovice – FC Veselí nad Moravou 2:4 (2:3), Navrátil, Prošek - Štefánek 2, Pollak, Šebesta.
Veselí se nyní velmi daří. V posledních pěti kolech dokázaly bodovat. Veselané se ujali vedení v 11.minutě. Po rohovém kopu se trefil Štefánek. Za deset minut už to bylo 0:2. Šebesta našel Štefánka, který tvrdou ranou zvýšil na rozdíl dvou branek. Domácí snížili po chybě Huspeniny. Trefil se Navrátil.Ve 34.minutě zvyšoval na 3:1 Šebesta. Pavlovice se snížení dočkaly krátce před poločasem. Definitivní podobu výsledku dal dvacet minut před koncem Pollak.

Vacenovice – Ivanovice na H. 2:0 (1:0), Sladký, Vacenovský, ČK: Holý (Ivanovice), 200 diváků. Mogul po velmi dobrém výkonu dokázal porazit Ivanovice. Úvodní branku vstřelil Vacenovský. Pojistku přidal po změně stran Sladký.