Podivín – Vlkoš 3:1 (1:1), Švestka K. 2, Švestka M. – David. Hosty z Vlkoše poslal do vedení David. Podivín se vyrovnání dočkal krátce před poločasem. Z trestného kopu se trefil Švestka. Utkání výrazně ovlivnilo zranění hostujícího předstopera Žalčíka. Domácí o svém vítězství rozhodli ve druhém poločase. Remízový zápas naklonili na svou stranu střelek Karel Švestka.

Bzenec – Mutěnice B 0:2 (0:1), Martinelli, Vagunda, 200 diváků. Bzenečtí překvapivě nezvládli utkání s béčkem Mutěnic. Vinaři přijeli posilnění o některé hráče A-týmu. Hosté se prezentovali jako zkušené mužstvo. Do vedení je poslal Argentinec Martinelli, který prodloužil nakopnutý míč do sítě. Průběh utkání ovlivnilo zranění domácího útočníka Ingra. Ve druhém poločase zvýšil po chybě Ševely Vagunda, který dopravil míč do sítě po centru Vlčka. Domácí mohli snížit Kasalou. Jinak obrana hostí fungovala velmi dobře a nepouštěla domácí do šancí.

Kněždub – Blatnice 1:0 (1:0), Bíla. Na těžkém terénu se hrálo průměrné utkání. Na domácích hráčích se projevil náročný hodový program. Jedinou branku utkání vstřelil po průniku Grabce Petr Bíla.Hosté z Blatnice si dokázali ve druhém poločase vytvořit trvalou územní převahu. Vytvořili si i velké množství standardních situací. Domácí podržel v několika závarech brankář Hudeček. Domácí se však díky enormnímu nasazení a bojovnosti všem nebezpečným situacím ubránili a získali tak velmi cenné tři body.

Vel. Bílovice - Milotice 2:2 (0:1), Mikulič, Osička L. - Lamáček, Šifel. Milotice nastoupily do utkání bez kanonýra Kundraty, kterého trápí sval. Agro přečkalo úvodní nápor domácích bez inkasované branky. Hosté se ujali vedení ve 35.minutě. Po průniku Radka Kundraty skóroval Šifel. Do poločasu mohl ještě zvýšit Hofr. Bílovice dokázaly srovnat v úvodu druhého půle. Chybu Holuba potrestal Osička. Po hodině hry se domácí ujali vedení. Z trestného kopu překonal Holuba Mikulič. Milotice se v závěru vehementně snažily o vyrovnání. Alespoň bod zajistil hostům v nastavení Lamáček.

Doubravník – Hroznová Lhota 0:0, Poslední tým tabulky nastoupil v Ladné proti Hroznové Lhotě posílený o bývalého ligové hráče Maléře. Hosté postrádali svého kapitána Ondřeje Bílu a na jejich hře se jeho absence velmi podepsala. Ve velmi průměrném prvním poločase si největší šanci vytvořili hosté. Po centru Karáska hlavičkoval nebezpečně Gavlík. Ve druhém poločase oba týmy přidaly na pohybu. K vidění bylo i několik zajímavých standardních situací. Diváci se branky nedočkali. Zápas skončil spravedlivou remízou.