Skoronice o své výhře rozhodly v samotném závěru, kdy za stavu 6:6 dorazily bojujícího soupeře Ingr s Eliášem. Čtvrtá branka Holečka už přišla pozdě.

Zweigeltrebe se muselo vypořádat s absencemi klíčových hráčů. „V týmu máme chřipku. Chyběli nám čtyři hráči a to už je poznat. Postrádali jsme nejlepšího střelce Ivo Hrbáčka, Stašek je zase v Rakousku. Broňa Otruba už si za nás asi nezahraje. Má slepé střevo,“ počítal zraněné Jaroslav Holeček.

Kapacity začaly duel zostra. V úvodní šanci zápasu se po přihrávce Karla Ingra ocitl Paták, ale bzenecká spolupráce ke gólu nevedla. Skóre otevřel o dvě minuty později další spoluhráč ze Bzence Vajdík.

Moravany srovnaly zásluhou Davida Ingra. Radost Zweigeltrebe však trvala jen chvíli. Kapacity dvěma slepenými góly soupeři odskočily. Holeček pak po rohovém kopu Strmisky snížil.

Moravany po změně stran Zbořilem opět srovnaly, ale Kapacity se díky trefám Eliáše a Čady opět dostaly do dvougólového vedení.

V hektickém závěru sice Hrbáček vykřesal pro Moravany remízovou naději, Kapacity ale dalšími dvěma góly nadprůměrné utkání definitivně rozhodly. „V závěru se na naši stranu přiklonilo více štěstí. Byl to dobrý zápas s kvalitním soupeřem. Dneska nebylo ani moc faulů. Celkově to bylo to bez problémů. Střelecky se nám zatím daří, takže uvidíme, co bude dál,“ řekl po utkání Karel Ingr.

Zatímco jeho tým se radoval z druhé turnajové výhry, hráči Zweigeltrebe odcházeli do šaten ze sklopenými hlavami. „Bylo to nás málo, takže jsme toho měli v závěru plné kecky. I přesto si myslím, že jsme ve druhém poločase byli lepším týme. Bohužel jsme nedokázali proměnit šance a Kapacity trestaly naše chyby,“ hodnotil duel Holeček.

Zweigltrebe – Kapacity 7:8 (2:3)
Branky: 4× Holeček, P. Hrbáček, Zbořil, D. Ingr – 2× Vajdík, 2× Eliáš, 2× Paták, Čada, K. Ingr
Zweifeltrebe: Cahlík – Holeček, Zbořil, D. Ingr, Strmiska, Bilíček, P. Hrbáček, Trlida, Habáň.
Kapacity: Výstup – Dulovecz, Paták, P. Lunga, Čada, Kasala, Valenta, K. Ingr, Vajdík, Eliáš.