OFS Hodonín: Konečné tabulky SR 2008/09

MSFL
1. Hlučín186649:3160
2. Znojmo178554:3059
3. Bystrc1541145:3749
4. Uničov139841:3148
5. Kroměříž1211731:2247
6. Fr.-Místek1271141:3743
7. Břeclav1271131:3743
8. Ostrava B1251328:3441
9. FC Brno B1071334:2937
10. S. Olomouc B1071346:4737
11. Mutěnice991237:3736
12. Jihlava B1061430:4836
13. Zábřeh 1041627:4434
14. Zlín B891338:4833
15. Slovácko B861627:3730
16. Blansko791439:4930

DIVIZE D
1. Šardice215466:2668
2. Líšeň215463:2468
3. Hulín168658:2556
4. Třebíč149742:2351
5. Vyškov138945:3447
6. Otrokovice1271149:4043
7. Protivanov1161335:3639
8. Konice1151446:6738
9. Žďár n. S.1081248:5638
10. V. Meziříčí991238:4836
11. Rousínov1051533:3935
12. Napajedla891336:5333
13. Boskovice871529:5331
14. Ždírec861629:4530
15. Rájec771632:5128
16. Mohelnice741933:6225

Krajský přebor
1. Rosice194765:3461

2. Tasovice1610448:3058
3. Ráječko168649:3556
4. Židenice149746:3051
5. Ivančice1451151:3547
6. M. Krumlov138951:4147
7. Podluží1181137:4741
8. Sparta B.1011939:4641
9. Bohunice1241451:4940
10. Velká n. V.1151439:4938
11. Ratíškovice1061439:4936
12. Kuřim991235:3836
13. Bavory891330:3833
14. Kyjov781530:4029
15. Mikulov661830:4924
16. Hrušovany661831:6124

I. A třída – skupina B
1. Šardice B203356:1563
2. Břeclav B1401250:4042
3. Ivanovice .118749:3341
4. Vracov118739:3541
5. Tvrdonice109735:2739
6. Šlapanice1151037:4238
7. Vacenovice107934:2837
8. V.Pavlovice1131241:4636
9. Bučovice1051133:3235
10. Kostice961137:3833
11. Rohatec1031343:5333
12. Slavkov951239:4332
13. FC Veselí871132:4531
14. Dubňany152017:658

I. třída skupina C
1. Bzenec173673:4154
2. Lednice165572:3753
3. Lanžhot136759:3445
4. Bořetice127746:3443
5. Podivín126850:3642
6. Milotice125971:3841
7. Blatnice1241041:4140
8. Vlkoš1051149:4535
9. Mutěnice B1041237:5734
10. Hr. Lhota971034:4134
11. Kněždub961136:3733
12. Hlohovec1021449:5232
13. V. Bílovice731637:6824
14. Doubravník032318:1113

OP muži

1. Dr. St.Poddvorov 26 18 5 3 46 : 23 59
2. Sp. Svatobořice A 26 15 4 7 45 : 28 49
3. Zemas Hovorany 26 14 4 8 53 : 34 46
4. Sl. Moravany 26 12 5 9 49 : 33 41
5. Baník Mikulčice 26 11 5 10 37 : 31 38
6. SK Uhřice 26 10 6 10 37 : 40 36
7. Vlast Ježov 26 10 5 11 43 : 39 35
8. SK Žarošice 26 9 7 10 45 : 43 34
9. Agro Vnorovy A 26 10 4 12 36 : 36 34
10. S. Dambořice 26 8 9 9 39 : 38 33
11. Sokol Žádovice 26 9 4 13 43 : 57 31
12. Sokol Tv. Lhota 26 8 2 16 37 : 62 26
13 Sokol Radějov 26 7 1 18 23 : 61 22
14. SK Kozojídky 26 9 3 14 39 : 47 10

Odd. Kozojídek byl proveden odečet 20 soutěžních bodů po ukončení soutěže

III.tř.muži sk. A

1. Kovo Ždánice 26 21 1 4 75 : 29 64
2. Sokol Sobůlky 26 19 4 3 70 : 26 61
3. Sokol Strážovice 26 15 5 6 63 : 30 50
4. Podl. Prušánky 26 14 3 9 52 : 35 45
5. D. Bojanovice 26 12 3 11 45 : 37 39
6. Mor. Násedlovice 26 11 5 10 54 : 48 38
7. SK Kostelec 26 10 6 10 47 : 36 36
8. Sokol Lovčice 26 10 5 11 43 : 58 35
9. Sokol Nenkovice 26 10 1 15 47 : 59 31
10. Sokol Terezín 26 9 3 14 35 : 64 30
11. Sokol Želetice 26 7 4 15 36 : 58 25
12. Agro Milotice B 26 6 6 14 32 : 49 24
13. Sp.Svatobořice B 26 6 3 17 40 : 65 21
14. S.Bohuslavice 26 6 3 17 35 : 80 21

III.tř.muži sk. B

1. SK Sudoměřice 26 19 4 3 78 : 20 61
2. Sokol Lipov 26 18 5 3 80 : 35 59
3. Sokol Hr.Lhota B 26 15 6 5 48 : 31 51
4. Slovan Bzenec B 26 15 3 8 70 : 44 48
5. Baník Lužice 26 14 3 9 60 : 35 45
6. Jiskra Strážnice 26 11 6 9 58 : 33 39
7. Sokol Petrov 26 9 11 6 41 : 30 38
8. KEN Veselí n.M 26 12 2 12 43 : 45 38
9. Sokol Domanín 26 7 8 11 49 : 55 29
10. Velká n.Vel. B 26 8 4 14 43 : 63 28
11. Nesyt Hodonín 26 8 3 15 35 : 71 27
12. FK Suchov 26 6 4 16 25 : 55 22
13. FK Nová Lhota 26 3 7 16 18 : 63 16
14. Sokol Žeravice 26 3 2 21 21 : 89 11

IV.tř.muži

1. Ratíškovice B 20 16 2 2 63 : 20 50
2. S.Věteřov 20 14 4 2 42 : 20 46
3. FC Mor. Písek 20 14 3 3 57 : 21 45

4. Sokol Čejč 20 11 3 6 37 : 26 36
5. Agro Vnorovy 20 10 3 7 38 : 28 33
6. FK Dubňany B 20 9 3 8 40 : 39 30
7. Hr.Vrbka 20 6 3 11 35 : 35 21
8. Dr.Bukovany 20 4 5 11 32 : 62 17
9. Sokol Lipov B 20 4 2 14 19 : 52 14
10. S.Archlebov 20 2 6 12 23 : 55 12
11. S.Vřesovice 20 2 2 16 35 : 63 8

DOROST

MSDL, starší
1. Ostrava B207378:2567
2. S. Olomouc B187562:3361
3. Kroměříž177656:3158
4. Jihlava B167785:4655
5. Vítkovice174969:4255
6. Slovácko B156969:3851
7. FC Brno B1281056:5744
8. Frýdek1271141:4543
9. Zlín B1181154:4841
10. Opava B1141558:5737
11. Sparta Brna1071334:4737
12. Šardice971449:6634
13. Třinec861640:4330
14. Znojmo851737:6729
15. Karviná671743:6125
16. Vyškov112815:1404

MSDL, mladší
1. S. Olomouc B242496:3774
2. Slovácko B215468:2368
3. Ostrava B1821071:3856
4. Kroměříž1551057:3950
5. Opava B1351250:4644
6. Vyškov1261243:5142
7. Jihlava B1181148:4639
8. FC Brno B1091148:4639
9. Vítkovice1081249:5138
10. Třinec1071343:4137
11. Zlín B1141535:5237
12. Sparta Brno B1061439:5236
13. Karviná981344:5635
14. Znojmo1031740:7133
15. Frýdek7101323:4931
16. Šardice262214:7012

Krajský přebor, starší
1. FC Veselí 156550:3151
2. Šardice B138555:3747
3. Sparta Brno B136764:3845
4. Znojmo B1321156:4441
5. Blansko1321147:3741
6. MSK Břeclav B1231148:5339
7. Kuřim1231153:5639
8. Kyjov1231156:6139
9. Boskovice1141160:6237
10. M. Krumlov1061050:4636
11. Rousínov931445:6030
12. Slatina761333:5727
13. Svratka Brno811739:5025
14. Miroslav631743:6721

Krajský přebor, mladší
1. Sparta Brno B204289:2064
2. Blansko168269:2256
3. Šardice B163769:3551
4. Znojmo B163774:3251
5. Kyjov134947:4143
6. FC Veselí108850:4638
7. M. Krumlov1141142:4137
8. Miroslav1041242:6034
9. Boskovice971036:3934
10. Břeclav B961138:5233
11. Rousínov831535:7327
12. Svratka Brno531834:7418
13. Kuřim441822:6116
14. Slatina332027:7812

I. třída skupina C
1. Mutěnice203385:2363

2. Rohatec1934118:3960
3. Ratíškovice185394:3359
4. Bučovice172792:3653
5. Dubňany154768:3549
6. D. Bojanovice145756:3447
7. V. Pavlovice1151053:4838
8. Dambořice851354:3829
9. Podluží921549:8629
10. V. Bílovice831556:6427
11. Hovorany741532:6025
12. Vacenovice651539:5523
13. Slavkov531842:8318
14. Kostice012510:2041

OP dorost

1. Sl.Bzenec 26 20 3 3 75 : 23 63
2. Velká n. Vel 26 18 5 3 83 : 28 59
3. Agro Milotice 26 16 5 5 82 : 28 53
4. Agro Vnorovy 26 16 3 7 82 : 45 51
5. Dr.Blatnice 26 13 3 10 73 : 58 42
6. KEN Veselí n.M. 26 12 5 9 75 : 49 41
7. Sokol Petrov 26 11 4 11 50 : 46 37
8. Sokol Hr. Lhota 26 10 2 14 60 : 58 32
9. FC Vracov 26 10 1 15 51 : 81 31
10. B. Mikulčice 26 9 3 14 41 : 73 30
11. Dr.St.Poddvorov 26 7 6 13 38 : 59 27
12. Sokol Kněždub 26 8 3 15 37 : 73 27
13. Dr.Bukovany 26 6 2 18 39 : 95 20
14. FC Mor.Písek 26 2 3 21 32 : 102 9

III.tř.dor.sk.A

1. SK Žarošice 18 14 1 3 74 : 13 43
2. Kovo Ždánice 18 13 3 2 67 : 16 42
3. Podl.Prušánky 18 11 0 7 63 : 35 33
4. Svatobořice 18 10 2 6 64 : 29 32
5. Sokol Kostelec 18 10 1 7 57 : 32 31
6. Sl.Moravany 18 8 1 9 58 : 53 25
7. S.Sobůlky 18 8 1 9 37 : 38 25
8. S.Věteřov 18 8 1 9 54 : 56 25
9. Bohuslavice 18 2 0 16 17 : 124 6
10. Sokol Lovčice 18 1 0 17 14 : 109 3

III.tř.dor.sk.B

1. Jiskra Strážnice 14 13 0 1 65 : 18 39
2. Sokol Vlkoš 14 10 1 3 48 : 20 31
3. Sokol Lipov 14 9 1 4 50 : 24 28
4. Sl.Bzenec B 14 8 3 3 38 : 17 27
5. Vlast Ježov 14 6 0 8 26 : 21 18
6. Baník Lužice 14 3 2 9 27 : 37 11
7. St.Poddvorov B 14 2 1 11 26 : 72 7
8. Sokol Žeravice 14 0 2 12 7 : 78 2

ŽÁCI

MSŽL, starší
1. S. Olomouc212383:2465
2. B. Ostrava210567:2163
3. Vítkovice84464:2358
4. Opava 154760:2849
5. FC Brno136757:2645
6. Frýdek1131234:4036
7. Jihlava1041243:4734
8. Zlín89933:3633
9. Hlučín1031346:6033
10. Slovácko851342:4829
11. Karviná921526:4429
12. Znojmo731632:7624
13. Šardice631726:5921
14. Sparta Brno102510:913

MSŽL, mladší
1. FC Brno232191:971
2. Slovácko2132101:3166
3. Hlučín1835106:4157
4. S. Olomouc173685:3054
5. Zlín166460:1954
6. Jihlava144856:4546
7. B. Ostrava941337:4931
8. Opava861238:5730
9. Vítkovice761331:5527
10. Frýdek641625:5822
11. Karviná621817:8520
12. Šardice451732:6817
13. Sparta Brno412121:8013
14. Znojmo412123:9613

OP starší žáci

1. K. Ždánice 16 11 2 3 73 : 31 35
2. Rohatec 16 9 2 5 62 : 33 29
3. Svatobořice 16 9 1 6 47 : 40 28
4. Hr. Lhota 16 6 3 7 52 : 56 21
5. Strážnice 16 1 0 15 25 : 99 3


OP mladší žáci

1. Svatobořice 16 11 3 2 59 : 25 36
2. Hr. Lhota 16 9 3 4 73 : 31 30
3. Rohatec 16 9 2 5 89 : 44 29
4. Strážnice 16 6 2 8 53 : 49 20
5. K.Ždánice 16 0 0 16 9 : 134 0


Okresní soutěž žáci sk.A

1. Dr.St.Poddvorov 18 16 1 1 124 : 20 49
2. Násedlovice 18 15 2 1 101 : 17 47
3. Sokol Želetice 18 12 3 3 124 : 32 39
4. D.Bojanovice 18 10 1 7 91 : 38 31
5. Sokol Terezín 18 7 5 6 42 : 36 26
6. SK Žarošice 18 6 6 6 59 : 33 24
7. Mikulčice 18 5 3 10 51 : 71 18
8. Sokol Čejč 18 4 2 12 33 : 106 14
9. SK Uhřice 18 2 3 13 18 : 109 9
10. S. Dambořice 18 0 0 18 6 : 187 0


Okresní soutěž žáci sk.B

1. Bukovany 18 16 1 1 124 : 9 49
2. B.Lužice 18 16 1 1 94 : 15 49
3. Vacenovice 18 13 1 4 87 : 21 40
4. S.Věteřov 18 9 3 6 61 : 48 30
5. Sl.Moravany 18 9 1 8 61 : 45 28
6. A.Milotice 18 7 0 11 55 : 65 21
7. N.Hodonín-žačky 18 7 0 11 43 : 66 21
8. Sokol Vlkoš 18 6 1 11 62 : 88 19
9. Bohuslavice 18 1 1 16 16 : 104 4
10. Kostelec 18 1 1 16 15 : 157 4

Okresní soutěž žáci sk.C

1. S.Domanín 18 18 0 0 156 : 9 54
2. FC Vracov 18 13 2 3 91 : 20 41
3. A.Vnorovy 18 11 1 6 64 : 40 34
4. S.Lipov 18 10 3 5 61 : 34 33
5. S.Petrov 18 10 2 6 73 : 38 32
6. S.Radějov 18 8 4 6 69 : 28 28
7. S.Žeravice 18 5 3 10 40 : 67 18
8. KEN Veselí 18 4 0 14 15 : 98 12
9. Mor. Písek 18 3 0 15 27 : 95 9
10. Dr.Blatnice 18 0 1 17 7 : 174 1

OP přípravka sk.A

1. FK Šardice A 18 18 0 0 281 : 3 54
2. RSM HOŠA A 18 14 0 4 126 : 42 42
3. Kovo Ždánice 18 11 2 5 86 : 53 35
4. FC Kyjov A 18 11 1 6 55 : 30 34
5. D.Bojanovice 18 10 2 6 84 : 67 32
6. FK Dubňany 18 8 2 8 53 : 66 26
7. FK Mutěnice 18 6 1 11 53 : 76 19
8. Z.Hovorany 18 3 0 15 16 : 125 9
9. Ratíškovice 18 3 0 15 23 : 168 9
10. B.Mikulčice 18 2 0 16 13 : 160 6

OP přípravka sk.B

1. FK Šardice B 22 19 0 3 145 : 25 57
2. A.Milotice 22 18 0 4 94 : 20 54
3. S.Nenkovice 22 16 2 4 83 : 35 50
4. B.Lužice 22 13 5 4 79 : 39 44
5. Vacenovice 22 13 3 6 91 : 58 42
6. Svatobořice 22 10 2 10 61 : 49 32
7. FC Vracov 22 9 0 13 54 : 96 27
8. Sokol Vlkoš 22 8 2 12 56 : 71 26
9. FC Kyjov B 22 8 2 12 54 : 70 26
10. S.Kostelec 22 5 4 13 33 : 71 19
11. RSM HOŠA B 22 2 1 19 22 : 143 7
12. St.Poddvorov 22 0 1 21 7 : 102 1

OP přípravka sk.C

1. FC Veselí n.M. 20 19 1 0 137 : 29 58
2. J.Strážnice 20 17 0 3 151 : 43 51
3. Sl.Bzenec 20 12 3 5 55 : 42 39
4. Velká n.Vel. 20 11 1 8 94 : 90 34
5. A.Vnorovy 20 11 0 9 82 : 79 33
6. Hr. Lhota 20 10 0 10 88 : 86 30
7. Mor. Písek 20 8 3 9 79 : 62 27
8. Sokol Lipov 20 7 1 12 49 : 64 22
9. Dr. Blatnice 20 4 1 15 61 : 124 13
10. Sl. Rohatec 20 3 0 17 27 : 114 9
11. Domanín 20 3 0 17 29 : 119 9