Kyjov – Tasovice 1:0. Poslední Kyjov nevzdává boj o záchranu krajského přeboru. Svěřenci kouče Lorence porazili v domácím prostředí favorizované Tasovice. Jediný gól zápasu vstřelil v 81. minutě po akci Bátory s Mackem Lukáš Možíš. Pro domácího útočníka to byl již desátá branka sezony. Kyjov vstoupil do utkání dobře. V 15. minutě se sám před brankářem ocitl Kučera. Ten svoji šanci neproměnil. Na druhé straně mířil ze dvou metrů nad branku Veselý. Po půlhodině hry zachránila brankáře Kůřila tyč. Domácí brankář podržel svůj tým při šanci Pavlíčka.

Krátce po změně stran nedokázal trefit Kučera odkrytou branku. V 63. minutě neuspěl proti gólmanovi Trmalovi dlouhán Vinca. Rozhodnutí přinesla 81. minuta. Po akci Bátory s Mackem doráží míč za brankovou čáru Možíš.

Ratíškovice – Moravský Krumlov 0:0. Baník doma neprohrál popáté v řadě. Bezbranková remíza odpovídá dění na trávníku. „Doma jsme samozřejmě chtěli vyhrát. Vzhledem k průběhu zápasu je dělba bodů spravedlivá,“ řekl brankář Baníku Miroslav Foltýn. Ten nahradil v domácí brance potrestaného Pelíška. A nutno uznat, že si Foltýn vedl skvěle. V prvním poločase byl k vidění vyrovnaný fotbal s několika šancemi. V té největší selhal hostující forvard Vybíral. Brankář Foltýn se vyznamenal i při šanci Březiny z úvodu druhé půle. O pár minut později přestřelil ze sedmi metrů Závitka. Domácí hráči bojovali, vytvořili si celou řadu standardních situací a rohových kopů. Ovšem branky se Ratíškovice nedočkaly. Krumlov neinkasoval potřetí v řadě.

Bavory – RSM Hodonín 1:0. Nováček neodehrál na Břeclavsku špatný zápas, ale proti chytře hrajícím domácím se nedokázali prosadit. „Byl to remízový zápas,“ řekl záložník Hodonína Michal Herůfek. Bavory nastoupily do utkání bez zraněných Hrubiny, Švancara a Šuráně. V průběhu první půle navíc pro zranění odstoupil i Lambert Šmíd. Domácí poslal do vedení první brankou v sezoně Igor Kubánek. V závěru první půle mohl srovnat Štos, který zblízka mířil nad. „Po změně stran jsme se snažili o vyrovnání, měli platonickou převahu ale do šancí jsme se nedokázali dostat,“ hodnotil druhou půli Herůfek.

„Musím především pochválit kluky z B – týmu, kteří zaskočili za zraněné. Hráli poprvé nebo podruhé a rozdíl mezi třetí třídou a krajským přeborem je značný,“ uvedl pro jihomoravskyfot­bal.cz trenér Bavor Milan Valachovič. „Po zranění Šmída jsme museli změnit styl hry. Na hrot jsme vytáhli Igora Kubánka, na kterého chodily dlouhé nákopy,“ dodal bavorský trenér.

Podluží – Velká nad Veličkou 4:0. Celek z Horňácka si komplikuje boj o záchranu soutěže. Velká podruhé za sebou prohrála rozdílem čtyř branek. Zápas na Podluží výrazně ovlivnila situace z 25. minuty. Hostující útočník Petr Kohůt neproměnil penaltu nařízenou za ruku stopera Trnovce. Domácímu týmu zákrok Osičky pomohl a o pět minut později vstřelilo Podluží Jakubcem svoji vedoucí branku. Naděje Velké na bodový zisk utnul krátce po změně stran Bartoš. Definitivní podobu výsledku dali v závěru Petr Vaculík s Marcelem Mihálem. „Opět jsme nehráli zase tak špatně. Bohužel hrajeme to, na co máme. Musíme bojovat dál,“ uvedl zklamaný kouč Velké Petr Kohůt.

FC Kyjov 1919 – Tasovice 1:0 (0:0)
Branka: 81. Možíš. Diváků: 120. Rozhodčí: Mikyska
Kyjov: Kůřil – Macek, Rezek, Žaroský, Půček – Nguyen (77. Bátora), Kovařík, Vacula (22. Vinca), Beck (78. Přikryl) – Možíš, Kučera
Podluží – Velká nad Veličkou 4:0 (1:0)
Branky: 30. Jakubec, 56. Bartoš, 74. Vaculík, 85. Mihál. Diváků: 140
Velká: Sládeček – Šácha, Horák, Bihari (Kohůt M.), Miškeřík (Pavlinec), Valášek, Machálek, Vávra, Slovák (Štefánek), Kohůt P., Macko
Bavory – RSM Hodonín 1:0 (1:0)
Branka: 25. Kubánek I. Diváků: 120
Hodonín: Chromek – Ondryáš, Bulva, Sněhota, Válek, Herůfek, Řezáč, Melounek, Špaček, Mírovský, Štos – Ševela, Macůrek, Kundrata
Ratíškovice – Moravský Krumlov 0:0
Diváci: 250
Ratíškovice: Foltýn – Sloboda, Srnec, M. Koplík, L. Koplík – T. Voříšek, Svoboda, T. Kotásek, B. Blaha – L. Blaha, Ňorek
Další výsledky: Kuřim – 1. SC Znojmo B 3:2 (3:1), Králíček 3 – Procházka, Šabaka, ČAFC Židenice – Ráječko 1:1 (0:0), Adamec – Bartoš, Podluží – Velká 4:0 (1:0), Bartoš, Jakubec, Mihál, Vaculík, Rájec – Ivančice 3:2 (1:0), Macík, Nedělník, Ostrý – Holý, Koníř, Sparta Brno – Bohunice 7:1 (4:1), Novotný 5, Florián, Krejčí – Bombicz.