Jednou se trefil i Radomír Víšek. Čtyřiatřicetiletý odchovanec Kyjova se domů vrátil přes Drnovice a Opavu. Zkušený fotbalista naposledy působil v Rakousku. A byl to právě Víšek, kdo stál v první minutě zápasu na začátku kyjovské kanonády. Domácí stoper zatáhl po pravé straně míč, v pokutovém území soupeře našel Kroutilíka, který překonal hostujícího gólmana. Napajedla se snažila o vyrovnání, ale do vyložené šance se nedostala. „Většina akcí hostí končila před pokutovým územím Kyjova a nebo dalekonosnými střelami, které brankáře Chromého nemohli překvapit,“ uvedly webové stránky věnované kyjovskému fotbalu.

Jedenkrát Kyjovu pomohlo i štěstí, když střílený míč srazil Bůžek na břevno. Domácí byli v koncovce mnohem produktivnější. Po hezké akci zvyšoval Kučera. Po faulu na pronikajícího Spáčila se kopala penalta, kterou mazák Randa bezpečně proměnil.

Hosté mohli výsledek ještě do poločasu zkorigovat, ale střela útočníka Napajedel skončila na tyči. Po další akci vyhlavičkoval míč z prázdné branky Maniatis. Na opačné straně zase zachraňoval zadák hostů po střele Vaculy.

I ve druhé půli byl v Kyjově k vidění zajímavý fotbal s šancemi na obou stranách. Po další pěkné akci se trefil Spáčil. Na 5:0 zvyšoval Víšek, který potáhl míč po levé straně a povedenou střelou obstřelil hostujícího brankáře.

Napajedla v závěru odpadla a inkasovala další dvě branky. Po dalším faulu na pronikajícího Vaculu nařídil sudí Drozdy druhou penaltu. Míč si opět sebral Tomáš Randa a tentokráte obloučkem do středu branky vstřelil šestý gól Kyjova. Výhru domácích pečetil Beck, který dorazil do sítě střelu střídajícího Lukáše Možíše.

FC Kyjov 1919 – FS Napajedla 7:0 (3:0)
Branky: 2× Randa (obě branky z penalty), Kroutilík, Kučera, Spáčil, Víšek, Beck
Rozhodčí: Drozdy
Kyjov: Chromý (45.Kůřil) – Bůžek (Strmiska), Červínek,Víšek (Rezek), Maniatis – Spáčil (Půček), Randa, Vacula (Beck), Kučera (Z. Možíš) – Kroutilík, Přikryl (L.Možíš)