Kyjov nastoupil ve značně kombinované sestavě téměř bez posil, s dvanácti hráči.

První velkou šanci měli domácí. Po faulu na Vaculu kopali penaltu.Beck však trefil pouze tyč. Další možnost měl L. Možíš, ale ani on hodonínského gólmana nepřekonal.

V záživnější druhé půli nevyužili své příležitosti Vinca s Vaculou. V 64. minutě uhodilo na druhé straně, dorostenci se prezentovali pěknou akcí a hlavičkou – 0:1. Vyrovnat mohl Vinca, jeho střelu brankář Hodonína vyškrábl na roh. Poté už Kyjovanům docházeli síly a hosté si tak mohli vítězství pojistit ze tří velkých šancí, z nichž jedna skončila dokonce na tyči.

Kyjov – Hodonín dorost 0:1 (0:0)

Kyjov: Kůřil (45. Zeman) – Žaroský, Půček, Rezek, Strmiska – Z. Možíš, T. Macek, Beck, Vacula – L. Možíš, Vinca.
Další výsledky přípravy: Milotice – Vacenovice 2:0, Rohatec – Mikulčice 0:0, Terezín – Ratíškovice B 3:3.