V předehrávce semifinále Okresního poháru proti sobě nastoupily celky Nenkovic a Lovčic. Zápas podle očekávání nenabídl žádné překvapení a vedoucí tým okresního přeboru postoupil bez větších problémů do finále.

První poločas byl ještě vyrovnaný a domácí ztráceli jen jednu branku, po přestávce se už favorizovaní hosté rozstříleli a zvítězili 6:0. K vysoké výhře přispěl nejvíce autor hattricku Adam Přikryl.

„Naše vítězství je zasloužené. Na těžkém terénu jsme se hlavně v prvním poločase herně trápili. Bylo ale jen otázkou času, kdy odpor bojujícího soupeře zlomíme a přidáme další branky," uvedl kapitán Lovčic Roman Šimeček.

Druhé semifinále se hraje v Kozojídkách ve středu 16. května. Finále se uskuteční na kyjovském Městském stadionu ve středu 30. května. „Samozřejmě chceme trofej získat," řekl Šimeček.

Semifinále Okresního poháru

TJ Sokol Nenkovice – FK Sokol Lovčice 0:6 (0:1)

Branky: 5., 49, 63. Adam Přikryl, 48. Fotis Maniatis, 86. Roman Hála, 87. Josef Horáček

Rozhodčí: Voříšek – Slížek, Čápek.

Žluté karty: 52. David Pospíšil David – 53. Pavel Beker

Rohové kopy: 3:7. Fauly: 13:11.

Nenkovice: Staněk – Svoboda, Doležal, Raus, Mezihorák, Pospíšil, Vaďura, Wagner, (70. Lefner), Košulič, Horák (57. Černohorský, Chimiák.

Lovčice: Jedovnický – Hála, Přikryl (64. Jakub Svoboda), Beker (68. Drápal), Machálek (80. Horáček), Maniatis, Šimeček, Maruška, Rezek, Polcr, Šprta.