„Bylo to příjemné zpestření. Moc jsem se ti užil,“ uvedl asistent hodonínského trenéra a bývalý ligový útočník Vladimír Vladimír Malár.

Třetí ročník fotbalového tábora se poslední červencový týden uskutečnil ve Velkých Pavlovicích na Ekocentru Trkmanka a na hřišti TJ Slavoj. Na Břeclavsko se sjelo rekordních šedesát hráčů od šesti do čtrnácti let nejen z okresu Břeclav, ale i z Hodonínska a Znojemska.

Hlavním organizátorem a hlavním trenérem je bývalý prvoligový hráč Ivan Dvořák, který se velmi aktivně věnuje mládežnickému fotbalu ve fotbalových klubech Velkých Bílovic a Lednice. Bývalému hráči Poštorné a Bohemians Praha pomáhali další skvělí mládežničtí trenéři Jiří Horčička, Ondřej Luskač, Eduard Kuchynka nebo Kamil Schallenberger.

Letošní ročník Ivan obohatila autogramiáda Dvořákových spoluhráčů z nejvyšší české soutěže. Fotbalovým nadějím se ve Velkých Pavlovicích podepisovali Kamil Čontofalský, Radek Šírl, Marian Palát, Jaroslav Černý, Vladimír Malár, Richard Hrotek, David Kříž a Karel Doležal. „Kluci měli zážitek a také možnost si v benefičním zápase zahrát vedle těchto jmen,“ říká Ivan Dvořák, který závěrem poděkoval všem účastníkům, trenérům, pedagogům volného času, zdravotnici a praktikantům za další nezapomenutelný týden plný fotbalu, fair-play a kamarádství.