Překvapení se nekonalo. Do semifinále krajského poháru ČMFS postupuje Kyjov. Milotičtí, hrající I. B třídu, do čtvrtfinále sice postoupili přes Žarošice, Velké Bílovice a Dědice, ale přejít přes třetí mužstvo krajského přeboru se jim nepodařilo. „Kyjov byl jasně fotbalovější,“ vystihl hlavní výhodu hostů milotický kouč Milan Bidmon. Kyjované přešli po Hroznové Lhotě, Velké nad Veličkou přes třetí překážku. „Jeli jsme sem vyhrát a toho jsme docíli,“ uvedl kyjovský kouč Jan Dohnálek. V úvodu útočného utkání začali domácí nebojácně, ale s prostupnou obranou. Tu nejprve vyzkoušeli Dobeš s Tomášem Mackem. Skóre však otevřel po rohovém koupu ve 21. minutě Svatopluk Macek. O čtyři minuty později zvýšil na 2:0 pro hosty tečovanou střelou Kučera. Snížit mohl nejdříve z brejku Hofr, ale podařilo se to až Ivo Kundratovi. Poločasový účet uzavřel zcela volný Dobeš, 1:3. Ve druhé půli mohlo padnou ještě několik branek, ale útočníci na obou stranách zahodili, co mohli. Vítězství posunuje Kyjov do semifinále. To se hraje 16. května.