„Mrzí nás, že jsme nedokázali vstřelit ani jednu branku na to množství šancí, co jsme měli. Nicméně nehraje se na příležitosti, ale na góly. V tom měly štěstí domácí Otrokovice,“ poznamenal trenér Hodonína Jiří Dekař. Úvodní minuty zápasu nasvědčovaly tomu, že Hodonín bude jasně lepším týmem na hřišti. Už ve čtvrté minutě se totiž mohl dostat do vedení. Míč se po rohovém kopu propadl až na vzdálenější tyč Semankovy brány, kde stál Filip Žák. Ten ale orazítkoval pouze tyč.

„Hráči měli velkou motivaci po domácí výhře nad Petřkovicemi. Avšak v první půli jsme si dokázali vytvořit pouze jednu příležitost, která skončila tyčkou. Paradoxem přitom je, že jsme po celou dobu měli míč v držení. Hosté se snažili hrozit brejky, ale vše jsme dokázali ubránit bez újmy na výsledku," uvedl Dekař.

Do druhého poločasu vstoupili hostující hráči stejně. Podařilo se jim však vytvořit více gólových šancí. Nepříjemná situace ovšem nastala ve třiasedmdesáté minutě, kdy hlavní rozhodčí viděl ve vápně zahrát hodonínského obránce rukou. Trestný kop však domácí hráči proměnili až napodruhé. Od tyčky se odrazil balon k Malému, který už neměl problém zakončit. „Bylo to sporné rozhodnutí. Nemůžeme se ale na to vymlouvat,“ poznamenal hodonínský kouč.

Hosté mohli nepříznivé skóre utkání ještě obrátit ve svůj prospěch, ale dva rychlé brejky útočník Dávid Copko neproměnil. První pokus skončil přímo v rukou gólmana a druhá šance rozvlnila pouze tyč. „Co se dá dělat. Brečet kvůli tomu rozhodně nebudeme. Body jsme si rozhodně zasloužili, ale bohužel takový je fotbal,“ uzavřel Dekař.