Díky remíze Starého Poddvorova v Uhřicích a vítězství Moravan nad Kozojídkami se Slavoj dotáhl na lídra okresního přeboru jen na tříbodový rozdíl.

Dambořice – Ježov 1:0 (0:0), Švaňhal, 170 diváci. Z několika šancí využili domácí jen jednu. V 66. minutě se trefil z málého vápna gólmanovi do proti pohybu David Švaňhal. Hosté měli jednu velkou příležitost, ale nevyužili ji.

Radějov – Mikulčice 3:2 (1:2), Pátek, Štefek, Gajda – Slavík, Tesařík, 160 diváci. Domácí nastoupili bez šesti hráčů zakladní sestavy. A už od 25. minuty prohrávali. V závaru před brankou se trefil Slavík. Po krasné kombinační akci zvýšil ve 40. minutě Tesařík na 2:0 pro Mikulčice. Tesně před přestávkou snížil na 1:2 po náhodné akci a individuálním průnikuPátek. V 65. minutě vyrovnal střelou z dvaceti metrů Štefek. V 81. minutě zakončil krásnou kombinační akci lobem do mikulčické šibenice Gajda. V 89. minutě se dostal na hřiště i šedesátiletý trenér Benada.

Moravany – Kozojídky 2:1 (0:0), P. Zbořil, Drobilík – Petrucha, 150 diváků. V Moravanech se hrálo na hody a v první půli se nic významného nestalo. V poli byly Kozojídky lepší, ale přímého ohrožení gólmana Strmisky se nedostaly. Až po přestávce jej prostřelil Petrucha. Po hodině hry během pěti minut Slavoj rozhodl. Nejprve proměnil samostaný nájezd Petr Zbořil, a poté poslal domácí do vedení hlavou Drobilík. V závěru ještě měli domácí k dispozici několik standardních situací, ale skóre se již neměnilo.

Žádovice – Tvarožná Lhota 3:1 (0:1), Hégr (p), Judas, Janík – T. Durna, 60 diváků. Domácí začali svižně a v úvodu si vytvořili tři vyložené šance, ale z gólu se radoval soupeř. Ve 14. minutě poslal Lhoťany do vedení z náhodné akce Durna. Ve druhé půli se hra vyrovnala, ale paradoxně v této době se začalo domácí dařit brankově. V 62. minutě vyrovnal z penalty Hégr. O jedenáct minut později poslal Žádovice do vedení Judas. A v 82. minutě uzavřel na konečných 3:1 Janík.

Hovorany – Vnorovy 2:1 (2:0), O. Koutný, Šurýn – Zubalík, 100 diváků. Na hovoranském pažitu se hrál otevřený fotbal a moc se nebránilo. První půle byla vyrovnaná, ale v polovině poločasu měli domácí skvělou pětiminutovku. Nejprve otevřel skóre Koutný, pak zvýšil nádhernou ránou z voleje J. Šurýn. A na 3:0 mohl navýšit Holeček ten však svoji možnost nevyužil. Závěrečných pětadvacet minut byli lepší Vnorované, ale velkou šanci měl domácí Studnica. V 78. minutě se přeci jen podařilo Agru snížit, kdy střídají Zubalík (nejstarší hráč na hřišti) snížil na 1:2. Další gólový příspěvek už žádný se soupeřů nepřidal. Hovorany, tak potvrdily to, že na Vnorovy to umí. Zemas se svým soupeř v posledních dvou letech neztratil ani bod.

Svatobořice – Žarošice 2:2 (1:0), P. Staňa, M. Kulheim – J. Chromý, T. Frýbort, 100 diváků. Utkání odpovídalo postavení celků v tabulce. Hrál se útočný fotbal se spoustou šancí na obou stranách. Domácí se dostali do vedení až ve 42. minutě, kdy nádhernou střelou rozvlnil žarošickou síť P. Staňa. Hosté měli skvělý nástup do druhé půle. Nejprve vyrovnal J. Chromý a v 52. minutě už Žarošice vedly, prosadil se T. Frýbort. Domácí hned v zápětí srovnali M. Kulheimem.

Uhřice – Starý Poddvorov 1:1 (0:1), Divácký – P. Zavadil, 350 diváci. Domácí začali aktivně, přesto už v 10. minutě prohrávali. Ve skrumáži se hlavou prosadil P. Zavadil. Pak se hrálo nahoru dolu. Těsně před přestávkou nastřelil Uřičář tyčku. Další možnost na vyrovnání měl po obrátce domácí Valihrach. Uhřicím se podařilo vyrovnat až v 80. minutě, kdy se po nařízeném přímém kopu trefil Divácký. V 85. minutě mohl vrátit vedení Starému Poddvorovu Vránek, ale z bezprostřední blízkosti hlavičkoval pouze do Mokrého náruče. V závěru se mohli radovat ze tří bodů domácí, ale opět předvedl své umění Flíček. V neděli dopoledne se Uhřičtí představí v derby v Žarošicích.