Dambořice – Tvarožná Lhota 5:0 (1:0)

Branky: Marek Kolmačka 3, Pavel Konečný, Filip Suchánek. Diváci: 115

Dambořice si letos podruhé doma s chutí zastříleli. Hattrickem se opět blýskl Marek Kolmačka. V úvodu zápasu byla k vidění spousta nepřesností. V první šanci utkání selhal domácí Tesařík, který ani nadvakrát nedokázal prostřelit hostujícího gólmana. Ve 21. minutě vyrobil neuvěřitelnou chybu brankář Dambořic Lattenberg, ale hostující útočník ani nadvakrát nedokázal dorazit míč do brány. Branky se naftaři dočkali ve 33. minutě. Střelu Uřičáře dorazil pohodlně do sítě Kolmačka. Tentýž hráč pak mohl přidat i druhou branku, ale hlavou v dobré pozici přestřelil.

Dambořice po přestávce zabraly a přidaly slabému soupeři další branky. Ve 47. minutě vstřelil druhý gól Kolmačka, o dvě minuty později orazítkoval Uřičář břevno hostující svatyně. Další šanci spálil Kolmačka, který jen těsně minul levou tyč. V 54 minutě odmítl skórovat i Pučálka, kdy zcela osamocen minul prázdnou bránu hostí. Třetí branky v síti Tvarožné Lhoty se domácí příznivci dočkali po hodině hry. Konečný napodobil Kolmačku a mazácky lobem přehodil brankáře. Za další dvě minuty už to bylo po střele Suchánka 4:0.

Hosté se dostali před Lattenberga až dvacet minut před koncem, ale svou jedinou šanci ve druhém poločase nevyužili. Brankostroj Dambořic ukončil v 83. minutě svým druhým podzimním hattrickem Kolmačka.

Ježov – Radějov 4:1(2:1)

Branky: David Exel 2, Petr Koplík, Radek Milde – Jakub Kořínek.

Ježov ve svém třetím domácím zápase splnil povinnost a proti Radějovu získal tři body. Výhra domácích se však vůbec nerodila lehce. Ježov zaspal začátek obou poločasů a kdyby měli hosté lépe seřízená mířidla, mohli si odvést nějaký bod. Radějov vstoupil do zápasu dobře, po rohovém kopu poslal hosty do vedení Kořínek. Domácí zápase ještě v prvním poločase otočili. Vyrovnání zařídil po přihrávce Exela Petr Koplík, obrat dokonal o deset minut později samotný Exel.

Domácím se nepovedl ani vstup do druhé půle. Pokud by Radějov proměnil alespoň jednu ze svých dobrých příležitostí, mohl si odvést z Ježova alespoň bod. Dvakrát pomohla domácímu brankáři Aleši Habáňovi tyč. Ježov byl v koncovce mnohem produktivnější. Na rozdíl dvou branek zvyšoval Exel, na konečných 4:1 upravil po dalším průniku Exela Milde. „Byl to ofenzivní fotbal. Kdyby zápas skončil 7:3. nic by se nestalo,“ řekl domácí útočník Petr Koplík.

Ždánice – Uhřice 2:3 (1:1)

Branky: Marčík, Lánc z penalty – Valihrach, Divácký, Trčka.

Ždánice doma zklamaly. Kovo po velmi špatném výkonu prohrálo s bojovně hrajícími Uhřicemi. Hosty poslal v průměrném zápase do vedení po rohovém kopu Valihrach. Domácí stačili do poločasu Marčíkem srovnat. Tvořivý záložník se parádně trefil z přímého kopu. Ždánice hrály v neděli opravdu špatně, další hrubou chybu potrestal Divácký, který byl v tu dobu na hřišti patnáct vteřin. Na 3:1 zvyšoval Trčka. Domácí už stačili pouze snížit. Penaltu proměnil Lánc.

Moravany – Vlkoš 4:1 (4:1)

Branky: Otáhal 2, Vlachovský 2 – Marek Ingr. Diváci: 300.

Vlkoš poprvé v sezoně padl. Favorit přitom vstoupil do zápasu aktivně, domácí tým válcoval.

Úvodní nápor zakončil krásnou ranou do šibenice Marek Ingr. Moravany byly proti Vlkoši neskutečně produktivní. Ze čtyř střel dal Slavoj stejný počet branek. Vyrovnání zařídil po zpětné přihrávce Vlachovského Otáhal, který dopravil míč do prázdné branky.

O pět minut později se skóre měnilo zase. Sražené střela Tychla se dostala k všudybylu Otáhalovi, který poslal svůj tým do vedení. Demolice Vlkoše pokračovala i nadále. Holeček vysunul Vlachovského, a zkušený záložník svůj únik se štěstím proměnil Poločas snů zakončil ve 45. minutě přesnou ranou Vlachovský. Domácí se ve druhém poločase soustředili na bránění luxusního náskoku, hosté už si po změně stran žádnou vyloženou šanci nevytvořili.

Hovorany – Sobůlky 0:0.

Bojovný zápas skončil spravedlivou remízou. Domácí si v prvním poločase vytvořili dvě dobré příležitosti ke skórování, ale Koutný s Turzíkem na hostujícího brankáře nevyzráli. Sobůlky hrozily po celý zápas hlavně ze standardních situací, ale ani ony se branky ani první výhry nedočkaly.

Bzenec B – Strážnice 3:1 (1:1

Branky: Tomáš Dulovecz 2, Josef Vajdík – Petr Stehlík.

Béčko Bzence slaví první vítězství v okresním přeboru. Strážnice naopak poprvé padla. Hosty poslal na hřišti v Těmicích do zaslouženého vedení Petr Stehlík. Domácí stačili odpovědět ještě do přestávky. Trefil se Josef Vajdík. Ve vyrovnaném utkání měli hosté více ze hry a byli i fotbalovější. Bzenecká rezerva však nutně potřebovala bodovat, k tomu jí pomohli i dva zkušení hráči Horňák s Martiňákem. Zápas solidní úrovně nakonec rozhodla dvěma góly posila z áčka Tomáš Dulovecz.

Vnorovy – Svatobořice 0:0.

Vyrovnaný zápas skončil spravedlivou remízou. Oba týmy si vytvořily několik slibných střeleckých pozic i brankových příležitostí, ale branky se diváci nakonec nedočkali. Svatobořice sice podruhé v řadě neinkasovaly, ale pro ambiciózní tým je bod ze Vnorov zřejmě málo.
1. Ježov 3 1 0 11:4 10
2. Vlkoš 3 0 1 16:10 9
3. Uhřice 3 0 1 9:9 9
4. Dambořice 2 1 1 14:7 7
5. Moravany 2 1 1 9:4 7
6. Strážnice 2 1 1 7:5 7
7. Ždánice 2 0 2 13:9 6
8. Vnorovy 1 3 0 5:4 6