Mutěnice prohrály v Brně. Zápas rozhodli hlavičkáři

Brno/Mutěnice /FOTOGALERIE/ - Díky dvěma přesným hlavičkám Pospěcha a Poláka vyhrála juniorka 1. FC Brno v utkání 22. kola MSFL nad Mutěnicemi 2:0. Vinaři prohráli po čtyřech zápasech.

26.4.2009

Díky dvěma přesným hlavičkám Pospěcha a Poláka vyhrála juniorka 1. FC Brno v utkání 22. kola MSFL nad Mutěnicemi 2:0.Foto: DENÍK/Lubomír Stehlík

Celek z Hodonínska přijel do krajského města bez kouče Vlčka, který si na Slovensku plnil rodinné povinnosti. Tým tak vedl hrající trenér béčka Petr Zemánek. Ten se musel obejít bez středopolaře Vrtělky. Už po deseti minutách hry ze zápasu pro zranění odstoupil stoper Páleník. „Vrtělku nepustilo do hry zranění třísel. Už v minulém zápase s tím měl problémy. Páleníka při rozcvičce píchlo v koleni. Chtěl to zkusit, bohužel to nevyšlo. I jeho odchod se podepsal na naší porážce,“ řekl hostující kouč Petr Zemánek.

Mladý trenér musel být hlavně s výkonem v prvním poločase spokojený. Neproměněné šance Obala, Filipského a Petrička připravily Mutěnice o možnost pomýšlet na bodový zisk.„V prvním poločase jsme měli pět šancí. Z toho tři stoprocentní. Bohuže jsme nedali. Domácí z první střely na branku dali gól. Takže místo toho, abychom o tři branky vedli, jsme prohrávali,“ uvedl Zemánek.

Zápas rozhodla výšková převaha domácích, kteří se dokázali dvakrát prosadit hlavou. První gól zařídily posily z prvoligového áčka. Parádní centr Oklešťka z levé strany našel přesně Pospěcha, a ten nezaváhal.

Po přestávce potvrdil výhru domácí kapitán Polák, jenž se prosadil opět hlavou po Paděrově rohu. Další gól mohl těsně před přestávkou přidat Pospěch, který šel sám na zkušeného brankáře Skácela, ale trefil pouze jeho nohy.

To bylo ze strany Brna vše. Nutno poznamenat, že především v prvním poločase měli domácí kus štěstí. Hosté byli totiž v úvodu aktivnější a měli hned čtyři dobré brankové příležitosti. Tu největší Petričko, který trefil tyč. „Mutěnice opravdu zahodily několik šancí, nás naopak podržel brankář Hladký. Až vstřelený gól nás povzbudil a ve druhém poločase už to byl z naší strany výkon, jaký bych si představoval,“ sdělil trenér brněnské juniorky Vladimír Michal.

Ve druhé půli tempo hry i vinou silného větru opadlo. I přesto mohli hosté zápas zdramatizovat. Snížit mohl štírek Filipský. Ten však ve vyložené šanci selhal. „Ve druhé půli bylo Brno o něco lepší. My jsme nedokázali ny první půli navázat. Bohužel se hraje na góly a my jsme žádný nedokázali vstřelit,“ posteskl si Zemánek.

Mutěnice klesy vinou horšího skóre za rezervu zlína na dvanácté místo. V příštím zápase přivítají vinaři béčko Ostravy. Zápas začíná Pod Búdama v 16.30.

1. FC Brno B – Mutěnice 2:0 (1:0)

Branky: 28. Pospěch, 58. Polák. ŽK: Paděra. Rozhodčí: Šalata – Proske, Páral. Diváci: 102.

Brno: Hladký – Král, Polák, Jílek, Kuncl – Hanák (63. Buchta), Huška (88. Pašek), Paděra, Okleštěk – Borák, Pospěch (46. Rabušic).

Mutěnice: Skácel – Ševčík, Jašíček, Páleník (10. Tošovský), Lacina – Helísek, Macek, Petričko, Filipský (85. Czucz) – Obal, Koštuřík.

26.4.2009 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Výroba - Výroba Seřizovači 140 Kč

Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů mechanik seřizovač nejlépe se zaměřením na NC stroje. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 140 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracoviště: tř. Masarykova 1194, 698 01 Veselí nad Moravou. Oprava strojního zařízení, preventivní kontroly zařízení, odstávky a opravy linek, příprava náhradních dílů, zámečnické práce, sváření CO (obloukem), plyn (autogen), práce na PC, ŘP sk.B, zkoušky na VZV výhodou. Požadujeme manuální zručnost, spolehlivost, pečlivost a zodpovědnost. Zaměstnání u stabilní české společnosti, mezinárodní uznávané ve svém oboru, práce na plný úvazek, pravidelné sportovně-společenské akce, přátelský kolektiv, profesní rozvoj, zajímavá a pestrá práce, podnikové stravování. Kontakt na mail: vesna@vesnainteriors.cz a osobně po tel.dohodě. Pracoviště: Vesna interiors, s.r.o., tř. Masarykova, č.p. 1194, 698 01 Veselí nad Moravou. Informace: Iva Galušková, +420 518 389 013.

Výroba - Výroba Mechanici a opraváři osobních automobilů 20 000 Kč

Mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení seřizovač-mechanik. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracoviště: Kelčany 64. Výhodou obor zámečník, elektrikář. Nabízíme zajímavou práci v příjemném pracovním kolektivu, dobré platové podmínky, pracovní poměr na dobu neurčitou (po ukončení zkušební doby), ŘP sk. B, C výhodou, nabízíme zaškolení na VZV. Bližší informace sdělí pan Cuták. 25 dnů dovolené, závodní stravování. Kontakt na tel. 737 907 133 Po-Pá od 8:00 do 13.00 hod, osobně. Vhodné pro uchazeče z okolí.. Pracoviště: Luve - plast, s.r.o., 696 49 Žádovice. Informace: Vladimír Cuták, +420 737 907 133.

Výroba - Výroba Montážní dělník 18 000 Kč

Montážní dělníci ostatních výrobků dělník/ce montáže. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 18000 kč, mzda max. 25000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracoviště: Farma Pod Zámkem, Čejkovice. Jedná se o kompletaci výrobků. Obědy, pružná pracovní doba, možnost práce i doma. Kontakt na mail: kdo@kdoservis.cz. Pracoviště: Karel čupr - farma pod zámkem, Včelín, č.p. 433, 696 15 Čejkovice. Informace: Karel Čupr, .

Management - Management Vedoucí 20 000 Kč

Ostatní řídící pracovníci manažer/ka prodejen pro Jižní Moravu. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 20000 kč, mzda max. 45000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracoviště: Jiřího z Poděbrad 978, 696 62 Strážnice. Náplň práce: individuální péče o zákazníky, výběr zboží pro zákazníka, podpora zákazníka., Požadavky: komunikativnost, loajalita, pečlivost a zodpovědnost, časová flexibilita, řidičský průkaz sk.B, praxe v oboru výhodou, 4 dny v týdnu v terénu mimo domov. Zázemí dobře fungující firmy, provize z prodeje. Životopisy zasílejte na e-mail galar@svicky.info.. Pracoviště: Gd design s.r.o., Jiřího z Poděbrad, č.p. 978, 696 62 Strážnice. Informace: Galušková, .

Nový tým FK Hodonín B (v červených dresech)

Hodonínské béčko se vytáhlo. Na úvod porazilo Násedlovice 5:1

Veslařské zlato do Brna a Hodonína. Junioři uspěli v Račicích

-

Mise v Otrokovicích hodonínským fotbalistům nevyšla. Porazil je Malý

Otrokovice, Hodonín - Dva zápasy, jedna výhra, jedna prohra. Takovou bilanci mají na začátku třetí ligy hodonínští fotbalisté. Nový ročník zahájili domácí výhrou nad Petřkovicemi. Výjezd do Otrokovic jim však nevyšel. I když po celý zápas tahali za delší konec, nakonec domů přijeli bez bodů. O výhře domácích Otrokovic rozhodl ve třiasedmdesáté minutě Michal Malý.

-

Před kláním proti Násedlovicím jsem měl bezesnou noc, říká trenér Hodonína Malár

Hodonín – Při premiérovém startu fotbalového B-týmu Hodonína se na lavičku postavil Vladimír Malár. Ten ještě na jaře s bývalým koučem Tomášem Poláchem tvořil realizační tým áčka, které hraje třetí ligu. Nyní Malár odstartoval novou etapu ve třetí třídě. A jeho plány? Ambiciozní.