Mutěnice rozstřílely Zábřeh. Premiéra Vlčkovi vyšla

Mutěnice - Nejvyšší vítězství v MSFL si připsali mutěničtí fotbalisté na domácím pažitu v sobotu. Návrat střelecké formy odnesl Zábřeh. Nový hlavní trenér Mutěnic Peter Vlček tak vstoupil do nové funkce výhrou 6:0.

12.5.2008

Ilustrační foto - fotbalFoto: DENÍK/Tomáš Plecháč

Skóre otevřel ve 23. minutě Drábek. O šest minut později zvýšil po pěkné kombinaci Válek. Poločasový výsledek uzavřel Kováč – 3:0. „Soupeř moc nekousal. Čekali jsme od něj daleko víc po jejich výsledcích v Olomouci a Frýdku. Zábřeh hrál hrozně těžkopádně,“ řekl své postřehy z historického vítězsví Mutěnic v MSFL vedoucí družstva Vojtěch Vala.

I ve druhé půli pokračovala mutěnická kanonáda na 4:0 zvyšoval v 63. minutě Ditrich. V závěrečné desetiminutovce ještě přidali do gólu Zemánek s Kováčem. „Za celý zápas měl Zábřeh jedinou šanci. Bylo to pohodové utkání, jen výsledek mohl být ještě výraznější,“ podotkl Vala.

První nulu v mutěnické brance si připsal Rückschloss, který nahradil Vaňáka. Tomu spolu s Kaciáněm ukončil majitel mutěnického klubu hostování. Při úzké lavičce nemohl mutěnický kouč příliš improvizovat. Přesto se nabídla v průbbčhu zápasu zajímavá změna. Jako ofenzívní záložník nastoupil i dříve obránce – Kováč. „Tajil nám, že je bývalý útočník. Tak jsme ho zkusili jako ofenzívního záložníka,“ osvětlil nasazení dvougólového střelce do záložní řady Vala.
Po výhře nad Zábřehem se Mutěničtí dotáhli na tři body za vedoucí juniorku Sigmy Olomouc a v sobotu zajíždějí Mutěničtí ke šlágru kola do Frýdku.

Autor: Petr Turek

12.5.2008 VSTUP DO DISKUSE

Radek Holomčík.

Nová vláda bude průšvih, nebo velký průšvih, říká Pirát Radek Holomčík

Volby 2017: ANO na jižní Moravě ovládlo všechna okresní města

Opravený bazén v Hodoníně brzy otevře, lidé za vstup zaplatí víc

Hodonín – Devětadvacet měsíců „na suchu“ končí. Plavci z Hodonína a okolí se od listopadu konečně dočkají znovuotevření krytého bazénu v okresním městě. Za pobyt ve vodě ve zmodernizovaném sportovišti si ale připlatí.

Miminka Hodonínska - naši noví občánci 42. týdne 2017

Kyjov - V kyjovské porodnici se ve 42. týdnu roku 2017 narodila tato miminka. Redakce Hodonínského deníku Rovnost gratuluje jejich rodičům a přeje jim i jejich dětem mnoho štěstí.

Volební místnosti se opět plní voliči. Do desáté hodiny odvolila téměř polovina

Jižní Morava /INFOGRAFIKA/ - Od sobotní osmé hodiny ranní lidé opět odevzdávají hlasy v letošních sněmovních volbách. Do sobotní desáté hodiny dopoledne využila podle údajů jihomoravského krajského úřadu možnost volit téměř polovina oprávněných voličů. K urnám jich přišlo 48,2 procenta. Odvoleno už mají i jihomoravští lídři kandidátek. Volby na jižní Moravě se zatím obešly bez excesů, ve volebních místnostech je klid. V sobotu mohou lidé volit do druhé hodiny odpoledne, poté se volební místnosti uzavřou a začne sčítání hlasů.