Milotice odvezly všechny body z Hroznové Lhoty. Hodoňané brali překvapivý, ale zasloužený bod ve Vlkoši. Vracov naplno zabodoval v Bílovicích. Bzenec se probudil proti Blatnici.

Bzenec – Blatnice 2:0 (1:0), Bilíček 2. První jarní body zůstaly ve Bzenci. Domácí byli techničtější, což se projevilo na hře. Hosté měli několik brankových příležitostí, ale neproměnili je.

Vlkoš – SK Hodonín 1:1 (0:0), David – Ščevík, 150 diváků. Ve vyrovnaném utkání padaly branky až v závěru. V 85. minutě se do míče opřel z pětatřiceti metrů kapitán Hodonína Ščevík. Vítězství však Hodoňané neudrželi. V nastaveném čase totiž ze skrumáže vytěžil bod domácí kanonýr David.

Hroznová Lhota – Milotice 1:2 (1:2), Jagoš – Šťastný, I. Kundrata, 200 diváků. Šlágr 1.B třídy se hrál v Hroznové Lhotě. Domácí začali v bojovném utkání dobře a ve 3. minutě mohli jít do vedení. Ale penaltu nařízenou za faul na Jagoše Slovák nevyužil, milotický S. Holub jeho pokus vyrazil. Přece jen na první branku dosáhli Lhoťané, po centru Slováka se trefil Jagoš. Hosté brzy vyrovnali Šťastným z penalty, podle domácích vymyšlené. Obrat dokonalo Agro ještě do přestávky, když po přihrávce za lhotskou obranu skóroval I. Kundrata.

Ve druhé půli měly šance oba týmy. Srovnat mohli domácí Slovák či Bíla, Milotice hrozily z nebezpečných brejků. Výsledek se již nezměnil. Dle domácích nebylo potrestáno několik faulů bez míče.

Břeclav B – Žarošice 1:0 (0:0). Domácí v tomto utkání nastoupili se třemi hráči třetiligového mužstva a v první půli měli znatelnou převahu, ale hráči Žarošic bojovností a obětavostí drželi čisté konto. V 60. minutě po zaváhání obrany hostů vstřelil jedinou branku Břeclavi Machala. Pak se domácí stáhli do obrany a začali bránit své vedení. Hosté vyrovnali hru a měli dvě čisté gólové šance. Vyrovnat skóre se jim však nepodařilo.
V bojovném zápasu průměrné úrovně si zajistili bodový zisk hráči z Podluží, i když si hosté zasloužili za výkon ve druhé půli remízu. U Žarošic podal vynikající výkon brankář Jakš.

Mutěnice B – Žádovice 0:0, 120 diváků. Utkání se hrálo na umělé trávě, což je v 1. B třídě zatím raritou. Vedoucí tým soutěže zažil o zimní přestávce zemětřesení, nyní totiž hráli za domácí jen odchovanci mutěnické kopané. Zápas byl poznamenán tím, že se oba týmy ještě sehrávaly, a skončil zaslouženou remízou. Vinaři sice měli mírnou územní převahu, ale bez větších šancí.

Velké Bílovice – Vracov 1:3 (1:1), Bukovský 2, vlastní, ČK: Procházka (Vr). Vracovští si odvezli první jarní body z Bílovic. O svém vítězství rozhodli dvěma brankami ve druhé půli. Mrzet je může pouze vyloučení obránce Procházky.

Podivín – Lednice 2:1.