Pozměněná sestava Mutěnic se doma představila po pozlovickém soustředění vdobrém světle, ale na sedmý tým druhé ligy to nestačilo. Fulnek vyhrál 2:0, když jeho druhou branku vstřelil nejlepší mutěnický střelec vdivizi Koštuřík. „Hrála nás opět jen jedenáctka a soupeř proti nám vystřídal pět nebo šest hráčů. Pak je to těžké, když jsou kluci unavení a na výměnu nikdo,“ postěžoval si mutěnický kouč Vladimír Hruška.

Pod Búdy přišli ze Slovenska útočník Kubiš, obránce Ševčík (Kroměříž), gólman Dyšlevský (Otrokovice) a zejména hráči sprvoligovými zkušenostmi Hlava a Ditrich.

Sedmadvacetiletý záložník David Hlava začínal sfotbalem vLomnici nad Popelkou. Odtud přešel do dorostu Jablonce. Pak následoval Český Dub, Liberec, Trenčín a opět Liberec. Vtéto sezoně trávil na Kladně již třetí sezonu.

Druhým známým jménem je Radim Ditrich. Dvaadvacetiletý obránce začínal vPřerově. Přes Kroměříž, Jihlavu a Vítkovice skončil vprvoligovém Zlíně. Hned vprvním zápase za Mutěnice nastoupil jako kapitán týmu. „Dali mu pásku kvůli zápisnému,“ prozradil domácíkouč.

To však nebude všechno. „Spokojenější jsem sobrannou činností než sútočnou, protože prakticky hrajeme bez útoku. Pokud chceme hrát na první příčky, a to chceme, další jeden či dva útočníci jsou nezbytní,“ poznamenal Hruška.

Mutěnickým pokračuje zápasová příprava ve středu vLíšni a vsobotu, kdy se střetnou opět sdivizním Velkým Meziříčím na jeho hřišti.