„Pokusíme se vyhrát. Druhém místo je silná motivace,“ poznamenal mutěnický sportovní manažer Petr Blaha k tomu, že rozdíl mezi oběma týmy je v tabulce pouze dvoubodový. Domácí tak velkou roli duelu nepřikládají.

„Je to další mistrovské utkání v řadě. Ale každý zápas chceme vyhrát,“ říká trenér Slovácka Stanislav Vajčner. Hlavními zbraněmi Mutěnic budou zkušenost a konsolidovaný kádr. Slovácká juniorka bude muset ukázat jiné přednosti. „Náš tým je mladší a má elán.

Proto je mu vlastní rychlost a dravost,“ upozorňuje Vajčner. Hosté přijedou kompletní. „Náš kádr je stabilizovaný. Po každém utkání jsou nějaké drobné šrámy,“ podotýká Blaha. Mutěnice mají aktuálně dobrou formu. Po vítězství v Brně, rozstřílely doma Uničov.

„Chceme bodovat,“ vzkazuje mutěnický trenér Igor Matůšek. Slovácká juniorka na tom taky není špatně. Doma porazila poslední Hranice a v posledním kole přivezla bod z Jihlavy. Utkání, které se mělo původně hrát v neděli odpoledne, bylo na žádost domácích přeloženo na 10.15 do Kunovic.

„Na zápas se chystá i několik našich příznivců,“ poznamenává mutěnický Petr Blaha.