„Hlavně v první půli to byl z naší strany výborný zápas, hrálo se ve vysokém tempu a k vidění byl úplně jiný fotbal než před týdnem v Brně. Ve druhém poločase se Holešov snažil výsledek zvrátit, ale závěr jsme si pohlídali a náskok navýšili,“ řekl kouč Nesytu Richard Dobeš.

Hodonín vstoupil do zápasu dobře, vytvářel si územní převahu i šance. Domácí tým poslala do zaslouženého vedení v 11. minutě Koplíková, která přesně zakončila akci Fritzové a přesný centr Blahové.

Na rozdíl dvou branek zvyšovala z přímého kopu Fritzová., která nachytala nepříliš prudkou střelou hostující brankářku. Další šance Nesytu zůstaly nevyužity. Hoodnín jednou podržela brankářka Němcová.

Vstup do druhé půle lépe vyšel hostům. Ve 48. minutě Holešov snížil, ale o sedm minut později neudržela nervy na uzdě jedna z hostujících hráček a po žduchnutí do Koplíkové musela předčasně pod srpchu.

Nesyt svůj náskok dokázal v závěru navýšit. Na 3:1 zvyšovala po střele Podrazilové Lamáčková, v 77. minutě završila svůj dobrý výkon Podrazilová, když zakončila svůj nájezd po nahrávce Blahové.

„K dispozici jsem měl pouze jedenáct hráček, takže nebyla možnost střídat. Ale všechny holky vydržely až do konce, za což jim patří velký dík,“ pravil Dobeš.

FC Nesyt Hodonín – Holešovské holky 4:1 (2:0)

Branky Hodonína: 11. Koplíková, 33. Fritzová, 75. Lamáčková, Podrazilová

Hodonín: Němcová – Bilíková, Dřímalová, Ptáčková, Šťastná – Lamáčková, Koplíková, Fritzová, Podrazilová – Lokajová, Blahová.