„Z naší strany to byl velmi povedený zápas. Parádně jsme kombinovaly a dokázaly si vytvořit hodně šancí, které jsme proměnily,“ řekla po utkání domácí záložnice Markéta Koplíková.

Nesyt měl vynikající vstup do utkání, ve 4. minutě vedl již 2:0. V průběhu celého zápasu se na branku hostujícího mužstva valil jeden útok za druhým, což se projevilo na stále se zvyšujícím skóre prvního poločasu. Několika dalším brankám zabránily tyče a břevno branky hostí. Z ojedinělého útoku dosáhli hosté jediné branky zápasu, když brankářku Němcovou překonala Hekelová.

„Hned ze začátku jsme dostaly soupeře pod tlak, pomohl nám rychlý gól. Dobře jsme kombinovaly, snažily se hru roztahovat, což se nám dařilo a do poločasu jsme vstřelily pět branek,“ řekla Koplíková.

Obraz hry se nezměnil ani po změně stran. Domácí fotbalistky svého soupeře převyšovaly ve všech herních činnostech. „Ve druhém poločase už jsme hrály s větším klidem a jistotou. Soupeře jsme skoro k ničemu nepustily. Většina zápasu byla odehráná na jejich půlce,“ pokračovala.

„Vysoké vítězství domácího mužstva je naprosto zasloužené,“ dodal vedoucí mužstva Nesytu Jan Šnajdr.

Dvakrát se za Nesyt trefily Blahová, Koplíková a Lokajová. Sedmou branku přidala Fritzová.

MSLŽ

FC Nesyt Hodonín – FK Olomouc 7:1 (5:1)

Branky: Blahová 2, Koplíková 2, Lokajová 2, Fritzová – Hekelová

Hodonín: Němcová – Hlaváčová (61. Bílíková), Dřímalová, Šťastná, Jančová – Lamáčková, Koplíková, Fritzová, Podrazilová – Lokajová, Blahová.