Nesyt potvrdil i ve druhém utkání roli favorita a z Napajedel si přivezl tři body za výhru 4:0. Hostující tým dal všechny branky v prvním poločase.

Nesyt, který přijel do Napajedel v jedenácti lidech neponechal nic náhodě a duel s posledním týmem divize D rozhodl už v úvodní části, kdy se dvakrát prosadila Koplíková, po jedné brance přidaly Blahová s Fritzovou.

„Hráli jsme to, co jsme potřebovali. Mez oběma týmy byl velký rozdíl. Soupeř na nás prostě neměl. Byl to pohodový zápas,“ řekl kouč Nesytu Miroslav Fečo. Ten se musel v neděli dopoledne obejít bez některých opor. Hodonínu chyběla brankářka Hykšová i hráčky do pole Bílíková, Jančová, Měchurová nebo Ptáčková.

Favorita nasměroval za povinnými třemi body Koplíková, která se poprvé trefila v 8. minutě po přihrávce Blahová. Ta připravila i branku pro Fritzovou. Třetí gól přidala ve 33. minutě sama kanonýrka. Povedený poločas zakončila o minutu později Koplíková.

Nesyt vyslal na branku soupeře sedmadvacet střel. Nevyužito zůstalo i dalších osm vyložených příležitostí. "Některé holky přistoupily k utkání dost laxně.

Místo toho, abychom přidali další góly, tak jsme si z toho dělali srandu," pravil Fečo. Ten ocenil výkon univerzálky Vacenovské. „Byla naší nejlepší hráčkou. Na hřišti nic nevypustila, zápas odmakala,“ pochválil svěřenkyni Fečo.

Jeho tým nepustil bojovně hrající Napajedla do žádné větší příležitosti. Mladá gólmanka Růžičková tak byla po většinu času bez práce.

Odvety a vyřazovací boje jsou na programu až na jaře. Nesytu, která má dvou zápasech plný počet bodů a úchvatné skóre 18:0, by neměl postup do další fáze uniknout.