Krajský přebor
27.kolo: ČAFC Židenice - Tasovice 2:0 (2:0), Burian, Kříž, Kuřim - Rosice 1:4 (0:1), Plšek - Oprchal, Šimek, Dufek, Chlup, Ráječko - Velká n.V. 3:0 (2:0), V.Sehnal, J.Sehnal, Španěl, Hrušovany - Bavory 1:0, Mor. Krumlov - Ratíškovice 4:2 (1:2), Vybíral, Zelníček, Šeiner, vlastní - Voříšek, Kotásek, Sparta Brno - Mikulov 2:1 (1:1), Opletal, Wagner - Valenta, Ivančice - Bohunice 1:3 (1:2), Kraus - Kulička, Tonev, Kříž, Podluží (Hrušky) - Kyjov 1:0 (0:0), Blinkal.
1. Rosice28193663:3160
2. Tasovice281410444:2952
3. Ráječko28148645:3450
4. Židenice28147743:2749
5. Ivančice281351045:3444
6. M.Krumlov28118946:4041
7. Podluží 28118937:3941
8. Bohunice281231348:4339
9. Sp. Brno28910934:4237
10. Kuřim28981132:3435
11. Ratíškovice281051337:4635
12. Velká n.V.281041435:4634
13. Bavory27881127:3232
14. Kyjov28681427:3726
15. Hrušovany28651728:5423
15. Mikulov28561725:4821


I. A třída – skupina B
25.kolo: Bučovice - Šardice B 0:2 (0:0), Kyněra, Štos, Kostice - Ivanovice n.H. 3:3 (2:3), Juhas, Herák, Šalša - P.Kábele 2x, Šimeček, Vacenovice - FC Veselí 1:2 (0:1), Nedvěd - Tomeček, Sládeček, Vel. Pavlovice - Šlapanice 2:4 (2:2), Švrčina, Prokeš - Pavel Šamšula 2x, Vlach, vlastní, Dubňany - Břeclav B 0:3 (0:1), Polášek, Koryčánek, Dolíhal, Vracov - Rohatec 0:3 (0:2), Mikéska 2x, Ševčík, Tvrdonice – Slavkov 4:1 (1:1), Fabičovič 2x, Kouřílek, Darmovzal - Dufek.
1. Šardice B24193255:1460
2. Ivanovice24116747:3139
3. Tvrdonice24109535:2539
4. Vracov24108636:3238
5. Břeclav B241201245:3936
6. V.Pavlovice241131038:3836
7. Vacenovice2497831:2734
8. Bučovice241041031:2734
9. Rohatec241021242:4932
10. Šlapanice24951033:4232
11. Kostice24861034:3530
12. FC Veselí24861032:4230
13. Slavkov24751230:3926
14. Dubňany24042015:644

I. B třída – skupina C
25.kolo: Milotice - Blatnice 2:3 (0:0), R.Kundrata, I.Kundrata - Vaněk 3x, Vel. Bílovice - Mutěnice B 1:2 (0:0), M.Damborský - Krejčiřík, Joch, Bzenec - Hlohovec 4:2 (1:0), Ingr, Mička, Kasala, Karlín - Křen, Pekárek, Lednice - Lanžhot 6:2 (3:0), Fóbl 2x, Holešínský, Ševčík, Kozubík, Čapka - Hrnčíř, Šustr, Bořetice - Hroz.Lhota 2:0 (1:0), Gehr, Kadlec, Doubravník - Vlkoš 1:7 (0:2), Fabičovič – Gabriel 2x, Ingr 2x, Hlaváč, Hála, Spurný, Podivín - Kněždub 3:0 (1:0), A.Čapka, M.Švestka, Martečík.
1. Bzenec24173470:3454
2. Lednice24155470:3550
3. Milotice24125770:3241
4. Podivín24125745:2941
5. Lanžhot24116754:3339
6. Bořetice24116738:3039
7. Blatnice241041034:3934
8. Vlkoš24951043:3832
9. Mutěnice B24941132:4931
10. Kněždub24861035:3630
11. Hr.Lhota24771030:4028

12. Hlohovec24821439:5026
13. V.Bílovice24731437:6324
14. Doubra.24032118:1073

Okresní přebor

25.kolo: Moravany – Dambořice 1:2 (0:2), Hudec-Ševčík, Horák, Radějov – Žádovice 2:3 (0:1), Radek Pátek, Roman Jurnikl z penalty – Judas 2, Lukáš Vajdík z penalty, Ježov-Hovorany 2:3(0:1) Jiří Úradník, David Exel-Spěvák, Zdeněk Šurýn, Koutný, Mikulčice-Svatobořice 1:0 (1:0) Tomáš Slavík, Kozojídky – Uhřice 1:1(0:1) Zbyněk Smetka-Rozehnal, Tvarožná Lhota – Starý Poddvorov 0:3 (0:2) Pavel Bařina, Miroslav Vránek, Michael Wagner, Vnorovy – Žarošice 1:0(0:0) Vajdík.

1. Starý Poddvorov 16 5 3 42:20 53
2. Svatobořice 13 4 7 42:28 43
3. Moravany 12 5 7 49:30 41
4. Hovorany 12 4 8 44:31 40
5. Ježov 10 5 9 41:35 35
6. Mikulčice 10 5 9 34:28 35
7. Žarošice 9 6 9 43:40 33
8. Vnorovy 9 4 11 31:32 31
9. Dambořice 7 9 8 34:31 30
10. Kozojídky 9 3 12 38:44 30
11. Uhřice 8 6 10 32:39 30
12. Žádovice 8 4 12 40:51 28
13. Tvarožná Lhota 7 1 16 31:59 22
14. Radějov 7 1 16 22:55 22

III. třída, skupina A

25.kolo: Sobůlky-Nenkovice 3:0(2:0) Tomáš Bátora 3, Ždánice-Dolní Bojanovice 3:1(2:1) Markus z PK, Galia, Kopeček-Pavel Janů, Strážovice-Prušánky 2:1(1:1) Radek Kolaja, Ladislav Vaňkát-Bůšek, Svatobořice B-Terezín 4:1(2:1) Marek Svozil, Tomáš Neckář, Pavel Sklenář, Pavel Nedůchal z PK-Tomáš Vacenovský, ČK-Marek Michna – Jaroslav Stehlík, Násedlovice-Kostelec 2:0(2:0) Svatopluk Střeštík, Ondřej Stupka, Lovčice-Bohuslavice 3:2(1:1) Jaromír Knoflíček, Bednařík, Krška-Navrátil, Indruch, Želetice-Milotice B 1:1(0:0) Stanislav Kolaja-Ladislav Holub.

1. Ždánice 20 1 3 71:27 61
2. Sobůlky 18 4 2 66:20 58
3. Strážovice 15 5 4 61:25 50
4. Prušánky 13 3 8 49:31 42
5. D. Bojanovice 11 3 10 40:33 36
6. Kostelec 9 5 10 43:34 32
7. Násedlovice 9 5 10 48:46 32
8. Nenkovice 10 1 13 43:51 31
9. Lovčice 8 5 11 33:54 29
10. Terezín 8 3 13 33:61 27
11. Milotice B 6 6 12 30:43 24
12. Želetice 6 4 14 33:53 22
13. Bohuslavice 5 3 16 31:77 18
14. Svatobořice B 5 2 17 34:60 17

III.třída, skupina B

25.kolo: Lužice-Domanín 2:0(1:0) Jiří Mokroš z PK, Josef Anovčin z PK, NESYT Hodonín-Hroz. Lhota B 1:1(1:0) Flajzar-Buček, ČK-Buček-HL., Bzenec B-Lipov 6:0(3:0) Štěpaník 3, Paták, Jurčík, Bilíček, Sudoměřice-Petrov 1:1(0:0) Hruška-Pavel Šantavý, 400 diváků!!!, KEN Veselí-Strážnice 2:2(1:2) Štůral, Páč-Čech, Popelka-ČK-Páč – Daněk, Velká B-Žeravice 7:1(2:0) Pavel Pavlinec 2, Martin Barta, Kamil Barta, Petr Janda, Šácha, Pavel Jurena-Jindřich Hlaváč, Suchov-Nová Lhota 0:0.

1. Sudoměřice 18 4 2 73:15 58
2. Lipov 16 5 3 66:32 53
3. Hrozn. Lhota B 14 6 4 43:24 48
4. Bzenec B 15 1 8 67:41 46
5. Lužice 14 2 8 56:31 44
6. Strážnice 10 6 8 46:30 36
7. Petrov 9 9 6 38:27 36
8. KEN Veselí 10 2 12 36:43 32
9. Nesyt Hodonín 8 3 13 34:51 27
10. Domanín 6 8 10 45:51 26
11. Velká B 7 4 13 37:59 25
12. Suchov 5 4 15 23:50 19
13. Nová Lhota 2 7 15 13:56 13
14. Žeravice 3 1 20 17:84 10

IV. třída

25.kolo: Ratíškovice B – Lipov B 5:0(3:0) Duda 2, Dohnálek, Duryn, Vařák, Dubňany B-Vřesovice 1:0(0:0) Igor Skřivánek, Čejč-Věteřov 1:2(1:1) Kučera-Luža, Ludvík Pintera z PK, Hrubá Vrbka-Archlebov 8:1(4:0) Pavel Frolka 2, Jiřá Kožela 2, Vladimír Peprna 2, Peter Hrbek, Petr Bajko-Radek Kroháček.

1. Ratíškovice B 14 2 2 56:17 44
2. Moravský Písek 13 3 3 49:21 42
3. Věteřov 12 4 2 39:19 40
4. Čejč 10 3 6 36:26 33
5. Vnorovy B 9 3 6 35:25 30
6. Dubňany B 8 3 7 35:34 27
7. Hrubá Vrbka 6 3 9 31:29 21
8. Bukovany 3 5 10 28:51 14
9. Lipov B 4 2 14 19:52 14
10. Archlebov 2 6 10 23:51 12
11. Vřesovice 2 2 14 29:55 8