Okresní přebor

22.kolo: Dambořice – Starý Poddvorov 1:2 (0:1) Čvaňhal – Jan Novák, Vavřík, ČK: Erik Mazuch (Starý Poddvorov), Uhřice – Žarošice 4:2 (3:2) Lukáš Uřičář 2, Divácký, Zálešák -Sedláček z penalty, Žarošský, Svatobořice – Vnorovy 1:2 (0:1) Petr Hajný – Ivo Svoboda, Petr Vajdík, Hovorany – Tvarožná Lhota 4:5 (2:2) Studnica, Strmiska, Pavel Košulič z penalty, Jaroslav Škrobák – Lubomír Příkaský, Michal Bačík, Kuryviál, Durna, Roman Kašný, Žádovice – Kozojídky 3:2 (2:1) Václav Janouškovec 2, Lukáš Vajdík z penalty -Dalibor Gloza, Antonín Grabec, Moravany-Mikulčice 1:1 (1:1) Otáhal – Luděk Urbánek, ČK: Hrbáček (Moravany), Radějov – Ježov 0:2 (0:1) Exel 2 ČK: Měchurka (Radějov)
1. Starý Poddvorov 21 13 5 3 34:18 44
2. Svatobořice 21 12 4 5 38:24 40
3. Moravany 21 11 4 6 42:26 37
4. Hovorany 21 10 4 7 37:26 34
5. Ježov 21 10 4 7 35:27 34
6. Žarošice 21 8 6 7 40:36 30
7. Mikulčice 21 8 5 8 28:23 29
8. Vnorovy 21 8 4 9 29:28 28
9. Dambořice 21 5 9 7 27:28 24
10. Kozojídky 21 7 2 12 32:41 23
11. Uhřice 21 6 5 10 28:37 23
12. Žádovice 21 6 4 11 32:42 22
13. Tvarožná Lhota 21 7 1 13 29:51 22
14. Radějov 21 7 1 13 20:44 22

III. třída, skupina A

22.kolo: Nenkovice-Bohuslavice 2:3 (2:2) David Pospíšil, Martin Kolaja – Miroslav Krýsa 2, Zbyněk Buštík, Kostelec – Milotice B 1:1(1:1) Fridrich – Ondřej Novák, Terezín-Želetice 3:2 (1:1) Ivan Morava 2, Ševela – Marada, Jakeš, Prušánky-Lovčice 2:0 (0:0) Aleš Kankia, Petr, Dolní Bojanovice – Násedlovice 0:0, Sobůlky – Svatobořice B 1:0 (0:0) Kostiha, Ždánice – Strážovice 3:0 (3:0) Galia z penalty, Kopeček, Pavel Beker. Dohrávka 16.kola: Nenkovice – Prušánky 1:3 (0:2) Roman Měsíček – Michal Šimek, Tomáš Hrubý, Martin Tesařík.
1. Ždánice 21 18 0 3 65:25 54
2. Sobůlky 21 16 3 2 58:18 51
3. Strážovice 21 14 5 2 58:17 47
4. Prušánky 21 12 3 6 45:25 39
5. Nenkovice 21 10 1 10 42:43 31
6. Dolní Bojanovice 21 9 3 9 34:30 30
7. Kostelec 21 7 5 9 34:28 26
8. Násedlovice 21 7 5 9 42:43 26
9. Lovčice 21 7 4 10 27:46 25
10. Terezín 21 7 2 12 29:55 23
11. Želetice 21 6 2 13 29:47 20
12. Milotice B 21 4 5 12 22:40 17
13. Bohuslavice 21 5 2 14 27:69 17
14. Svatobořice B 21 4 2 15 29:55 14

III. třída, skupina B

22.kolo: Domanín – Žeravice 7:1 (3:0) Miroslav Šimek 2, Rostislav Huvar 2, Petr Klempíř, Jiří Hezina, Martin Hrobař – Pavel Hujčák, Strážnice – Nová Lhota 3:0 (2:0) Marek Popelka, Lukáš Chmelař, Patrik Chlup, Petrov – Suchov 0:0, Lipov – Velká B 2:1 (0:0) Maňák, Kučera-Pavlinec, Hroznová Lhota B – KEN Veselí 3:4 (2:3) Prášek, Rusňák, Buček-Šilling 2, Hanzelka, Páč, Lužice – Sudoměřice 0:4 (0:2) Martin Hujsa 2, Petr Semotán, Tomáš Novotný z PK, NESYT Hodonín – Bzenec B 1:3 (1:2) Flajzar – Kischanka, Štěpaník, Bilíček z penalty
1. Sudoměřice 21 16 3 2 67:13 51
2. Lipov 21 15 5 1 62:23 50
3. Hroznová Lhota B 21 13 5 3 40:19 44
4. Bzenec B 21 14 1 6 58:35 43
5. Lužice 21 11 2 8 44:28 35
6. Petrov 21 8 7 6 32:23 31
7. KEN Veselí 21 10 1 10 32:35 31
8. Strážnice 21 8 5 8 38:28 29
9. Nesyt Hodonín 21 8 2 11 30:39 26
10. Domanín 21 5 7 9 39:46 22
11. Velká B 21 6 3 12 28:52 21
12. Suchov 21 5 3 13 23:47 18
13. Nová Lhota 21 2 5 14 12:54 11
14. Žeravice 21 1 1 19 14:77 4

IV. třída

22.kolo: Vnorovy B – Čejč 0:0, Vřesovice – Archlebov 3:3 (2:2) Martin Ficek, Petr Putna, vlastní – Jakub Vrbík, Lukáš Ždánský, Miroslav Jarolík, Lipov B – Hrubá Vrbka 0:5 (0:1) Vlastimil Čambal 2, Petr Bajko 2, Pavel Bajko, Moravský Písek – Věteřov 1:1 (1:0) Petr Nejezchleba – Ludvík Pintera.
1. Mor. Písek 17 12 3 2 44:14 39
2. Ratíškovice B 16 12 2 2 46:17 38
3. Věteřov 15 9 4 2 33:17 31
4. Čejč 16 8 3 5 30:22 27
5. Vnorovy B 16 7 3 6 30:24 24
6. Dubňany B 15 6 3 6 30:28 21
7. Hrubá Vrbka 15 5 3 7 21:24 18
8. Bukovany 17 3 5 9 27:49 14
9. Lipov B 17 4 2 11 17:42 14
10. Archlebov 15 2 6 7 21:37 12
11. Vřesovice 15 1 2 12 27:52 5