Žádovice – Dambořice 0:4 (0:1), V. Matula, Švaňhal, Šťastný, 95 diváků. První poločas mezi nováčkem a sestupivšími domácí byl vyrovnaný. Hosté však dokonale trestali žádovické chyby. První z nich využili již v první půli.Ve druhé půli byl po druhé žluté kartě vyloučen domácí Čada. I v deseti se Žádovičtí snažili a nastřeli i břevno. Hra vabank však stála domácí v poslední čtvrthodině další tři inkasované branky.

Svatobořice – Radějov 2:0 (1:0), L. Řihák, M. Kulheim, ČK: S. Pekárek (S), 150 diváků. Spartak poslal do vedení L. Řihák. Ve druhé půli vyrovnaného utkání zvýšil na 2:0 M. Kulheim. Domácí dohrávali zápas v deseti, když byl po druhé žluté kartě vyloučen S. Pekárek. Duel se hrál celkem od podlahy, což odnesl zraněním svatobořický Pechura, který nakonec skončil v nemocnici.

Hovorany – Moravany 0:0, 170 diváků. V první půli lepší hosté, ve druhé tomu bylo naopak. V utkání, v němž se hrál dobrý fotbal, měl největší šanci domácí Strmiska. Ten však hostujícího gólmana nepřekonal, prostě Strmiska vychytal Strmisku.

Starý Poddvorov – Mikulčice 1:0 (1:0), L. Bohun (p), 300 diváků. Derby začalo opatrně a vše se odehrávalo kolem středového kruhu. O osudu utkání rozhodla Zavadilova střela, kterou dobře chytající brankář Baníku vyrazil, ale jen k Novákovi, kterého mikulčický gólman chytl za nohy, tedy fauloval. Penaltu proměnil L. Bohun. Ve druhé půli musel ukázat své umění také domácí brankář Flíček, který zlikvidoval dvě velice nebezpečné mikulčické střely. Velkou šanci zahodil domácí M. Vránek, i přesto si mohl nový poddvorovský trenér Petr Vyškovský připsat úspěšnou tříbodovou premiéru. Utkání řídil s přehledem M. Zima.

Uhřice – Ježov 1:1 (1:0), Divácký – Hlavinka. Domácí měli po celé utkání převahu, ale ježovský brankář čaroval. Jedinkrát ho ve 32. minutě překonal z dorážky Divácký. Dvacet minut před koncem Ježované Hlavinkou vyrovnali.

Vnorovy – Tvarožná Lhota 3:1 (2:1), Svoboda 2, Kotiš – J. Vítek, 150 diváků. Domácím se podařilo oplatit Lhoťanům porážku z poháráku (1:2). V 5. minutě poslal Vnorovské do vedení Kotiš. Hosté však za další pět minut vyrovnali. Poté podržel domácí brankář Zubatý. Ještě v první půli vrátil domácím vedení Svoboda, který přehodil lhotského gólmana. Ve druhé půli se hosté snažili vyrovnat, ale do otevřené obrany udeřil Svoboda na 3:1.

Žarošice – Kozojídky 3:2 (3:1), J. Strmiska 3, M. Valouch – Z. Smetka (p), Grabec (p), 100 diváků. Domácí se vrátili do okresního přeboru téměř po dvaceti letech a z nařízené penalty prohrávali 0:1. Do přestávky však skóre otočili na 3:1. Ve druhé půli Žarošičtí zahodili několik šancí, a tak se po proměněné penaltě na 2:3 ještě strachovali o body.