Ježov poprvé zvítězil. Poddvorovští a Dambořičtí zůstávají jediní bez prohry. Žádovice si připsaly další domácí ztrátu.

Dambořice - Mikulčice 0:0, 100 zmrzlých diváků. I díky větru hráli v první půli více Mikulčičtí. Po přestávce zase vyvinuli s větrem v zádech velký tlak domácí. Baník dvakrát podržel gólman, a to při šancích M. Dobeše a V. Matuly. V příštím kole čeká na diváky atraktivní naftařské derby v Uhřicích.
Ježov - Kozojídky 2:0 (1:0), David Exel, Robin Habáň, 100 diváků. Hosté nehráli v Ježově špatný fotbal, ale na konci první půle zaúřadovali domácí. Ve 39. minutě vybídl Donátek ke skórování Exela, a ten neodmítl – 1:0. Hned v úvodu druhé půle našel Exelův centr Robina Habáně, který trefil jen tyč, od ní se však míč odrazil zpátky a Habáň na druhý pokus zvýšil na 2:0. Za domácí nastoupil i šestatřicetiletý Pavel Guth.

Radějov - Tvarožná Lhota 0:1 (0:1) Tomáš Durna, ČK: Marek Příkazský (Rad), 250 diváků. V první půli sousedského derby mírně tlačili Lhoťané a v 17. minutě se ujali vedení Durnovou dorážkou. Ještě před přestávkou mohl vyrovnat Potrusil, avšak jeho hlavička skončila na břevně. Ve druhé půli Radějovští soupeře zpoza Travičné válcovali, ale stále jim chybí střelec. Takže velké možnosti Vaculíka a Pátka zůstaly nevyužité. V 82. minutě vyloučil dobře pískající rozhodčí Štěpánek domácího Příkazského za oplácení.

Moravany - Vnorovy 3:1(2:0) Petr Zbořil, Otáhal, Měsíček-Janulík, 100 diváků. Utkání ovlivnil silný vítr. Domácím sedl úvod střetnutí. Po rychlé rozehrávce se hlavou trefil P. Zbořil. Ve 25. minutě doklepával do prázdné branky Otáhal. Ve druhé půli se domácí zatáhli a Vnorované převzali iniciativu. Po hodině hry dokonce kopali penaltu, tu však Strmiska chytil, stejně jako další šanci. Naopak v 70. minutě po akci na pravé straně zvýšil na 3:0 Měsíček. V závěru sobotního zápasu vstřelil čestný úspěch Vnorov Janulík. Domácí se radovali z vítězství a mohli jít spokojeně oslavovat na hojně navštívenou moravanskou Bručákovou noc. Tam si pak pochutnávnat spolu s ostatními návštěvníky na sto padesáti litrech tohoto zlatavého blahodárného moku.

Žádovice - Žarošice 0:4 (0:1) Frýbort, Chromý, Pospíšil, Aleš Strmiska, 85 diváků. V první půli byli lepší domácí a vytvořili si i tři gólové šance, ale Žarošické podržel gólman. Navíc již od 8. minuty vedli, když se trefili po rohovém kopu hlavou k tyči. Zajímavý fotbal se hrál i po změně stran, ale z brejků přidávali další branky jen hosté a navyšovali. V 58. minutě 0:2, v 74. minutě 0:3 a v 82. minutě 0:4. Již po druhém inkasovaném gólu působili domácí nekoncentrovaným dojmem a jejich snažení se podobalo křeči.

Hovorany - St. Poddvorov 0:0, ČK: Ondřej Veselský (SP), 170 diváků. Úvodních dvacet minut byli lepší domácí, poté vedoucí tým tabulky hru vyrovnal. Od 70. minuty hráli hosté bez vyloučeného Veselského, který předčasně opustil hřiště po dvou žlutých kartách. Hovoranům se podařilo tři minuty před koncem rozvlnit síť Flíčkovy branky, z nepřímého trestného kopu se trefil do šibenice P. Košulič. Avšak jeho střele nepředcházel dotek některého ze spoluhráčů, takže gól nemohl být uznaný.

Svatobořice - Uhřice 3:0 (2:0) Zd. Koch 2, Michal Kulheim, ČK: Karel Valihrach (U), 100 diváků. Ve studeném počasí zahráli domácí střelci na festivalu nevyužitých šancí. Již v 5. minutě poslal Spartak do vedení Koch. Tentýž hráč zvyšoval o dvacet minut později na 2:0. Ve druhém poločase pokračovala domácí nemohoucnost v útočné fázi. Navíc od 68. minuty hráli proti deseti, po červené kartě opouštěl svatobořický pažit uhřický Valihrach. Čtyři minuty před koncem přidal třetí gólovou pojistku Kulheim.