Sobůlky – Svatobořice nehráno. Pro nezpůsobilý terén přeloženo. Kluby se dohodly na náhradním termínu 1. květnu, což ještě musí schválit STK.

Mikulčice – Hovorany 2:3 (2:2), T. Urbánek, D. Tesařík – Spěvák, Holeček, Strmiska, diváci: 80. Sobotní utkání se hrálo na strašném terénu, na blátě. I při těchto nefotbalových podmínkách padlo pět branek. První vstřelili domácí již v 7. minutě. Po akci z pravé strany tečoval Bohunského střelu T. Urbánek. Hosté ještě v téže minutě vyrovnali Spěvákem a ve 25. minutě dokonce otočili výsledek Holečkem. Mikulčice však ještě před přestávkou vyrovnali D. Tesaříkem s přispěním hovoranské teče. Ve druhé půli se hrálo nahoru dolů. Deset minut před koncem Strmiskovou šťastnou brankou hosté rozhodli o svém vítězství.

Moravany – Starý Poddvorov 4:1 (3:1), Vlachovský 2 (1 z p.), Fridrich, Měsíček – Bohun, ČK: Bařina – Vránek, diváci: 70. Domácím skvěle vyšel první poločas. Úvodní branku vstřelil moravanský Fridrich. Poté kopal po nastřelené ruce poddvorovského hráče penaltu domácí ostrostřelec Vachovský – 2:0. Za protesty byl navíc vyloučen hostující Vránek. Na 3:0 zvýšil Měsíček. Po odkopu brankáře však hosté snížili Bohunem. Ještě před přestávkou padla další červená karta, tentokrát ji viděl za oplácení domácí Bařina. Ve druhé půli uzavřel na konečných 4:1 z přímého kopu Vlachovský. Domácí měli ještě další tři šance, na druhé straně i hosté několikrát nebezpečně vystřelili. Výsledkem však bylo zasloužené vítězství Moravan.

KEN Veselí – Vnorovy 4:2 (2:1), Uretšlégr 2, Páč (p.), Brychta – Zůbalík, Motyčka, ČK: Bártek – Hlůšek, Svoboda, diváci: 80. Derby se vším všudy: hodně branek, červených karet a emocí. Domácí se rychle ujali vedení ve 2. minutě, po prvním rohovém kopu otevřel skóre Uretšlégr. Vnorovy byly v první půli lepším celkem. Ale vedení KENu zvýšil po jednom z brejků Páč, který byl v pokutovém území faulován hostujícím Hlůškem. Sám penaltu proměnil. Faulující Vnorovan byl vyloučen. I v oslabení dokázali hosté snížit Zůbalíkem. Zarazičtí měli dobrý vstup i do druhé půle, když ve 49. minutě zvýšil na 3:1 Brychta. Na tříbrankový náskok navýšil dorážkou Uretšlégr. Hosté Motyčkou pouze korigovali na 2:4. Utkání na těžkém terénu bylo značně nervózní, po druhé žluté kartě byl vyloučen veselský Bártek a za oplácení vnorovský Svoboda. I přes tři červené karty měl rozhodčí Šerfözö z Čejče zápas pod kontrolou.

Radějov – Ježov nehráno. Nezpůsobilý terén, sněžení.

Tvarožná Lhota – Kostelec nehráno. Odloženo na 18. listopadu.