Mikulčice – Radějov 4:0 (1:0)
Branky: Willmann, Slavík, Luděk Urbánek, Horáček.

Mikulčice doma splnily proti Radějovu povinnost a vyhrály rozdílem čtyř branek. Výhra baníku se ale nerodila lehce. Domácí sice měli po celý zápas trvalou územní převahu, ale proti dobře organizované obraně Radějova se dlouho nedokázali prosadit. Mikulčice poslal do vedení po centru Luďka Urbánka Willmann. Domácí i nadále svého soupeře tlačili, ale Radějov několikrát podržel výtečný gólman Měchurka. Mikulčice si výhru pojistily až v závěru. V rozmezí patnácti minut nasázeli soupeři další tři branky. Na 2:0 zvyšoval pohárový hrdina Slavík, třetí gól vstřelil Luděk Urbánek. Výhru favorita pečetil Horáček. Mikulčice zůstávají s dvoubodovým náskokem v čele okresního přeboru.

Sudoměřice – Svatobořice 4:3 (0:2)
Branky: Semotán 2, Tomeček, Chovanec – Petr Staňa, Petr Hajný , Jakub Synek. Červená karta: Čermák (Svatobořice)

Málo vídaný zápas viděli diváci v Sudoměřicích. Domácí prohrávali na začátku druhé půle s rozjetými Svatobořicemi 0:3, ale nakonec díky čtyřem brankám v řadě bláznivý duel otočili. Hosté vstoupili do utkání dobře a po dvou brankách v klidu vedli. Domácí se sice snažili, ale proti houževnatým Svatobořicím se dlouho nemohli prosadit. Když hosté přidali na začátku druhé půle třetí gól, vypadalo to s domácími všelijak jenom ne dobře. Pak byl ale vyloučen hostující brankář Čermák. Do branky tak putoval útočník Koch. Sudoměřice početní výhody a absence brankáře dokonale využily. Obrat hry řídil Petr Semotán, který se trefil dvakrát. Další branky přidali Tomeček a Chovanec. Sudoměřice vyhrály čtyři z posledních pěti duelů.

Dambořice – Ždánice 0:3 (0:3)
Branky: Petr Ruban, Snášel, Galia.

Ždánice po třech nepovedených zápasech opět zabraly a v Dambořicích jasně vyhrály. Hned v první minutě končí pokus hostujícího Marčíka těsně nad. Domácí si první šanci vytvořili ve 14. minutě. Matula však v úniku nevyzrál na pozorného gólmana Radka Rubana. Souboj Václav Matula – Ruban se opakuje o chvíli později znovu. A i podruhé má navrch hostující brankář. Pak míří nad Mokrý.

Jako první se z branky radují hosté. Ve 26. minutě skórovla po dlouhém nákopu Rubana Snášel. O minutu později mohl srovnat Matula. Jeho pokus vyrazil Ruban na roh. Na druhé straně se řítil sám na domácí branku Snášel. Pokus o přehození mu však nevyšel.

Ve 34. minutě orazítkoval tyč Galia, následná dorážka Petra Rubana se třepetala v síti.

O dvě minuty později zasadil Dambořicím třetí ránu Galia. Do poločasu ještě mohl zvýšit Snášel, jeho slabý pokus končí v náruči domácího brankáře.

Domácí se po změně stran snažili o korekci výsledku. Na brankové čáře uchránil Kovo od pohromy Kopeček. Na opačné straně mohli přidat další branky Kopeček, Galia a Snášel. Skóre se již nezměnilo.

Tvarožná Lhota – Ježov 4:1 (1:1)
Branky: Zdeněk Holiš 2, Ondřej Kuryviál, Lubomír Příkaský – Viktor Jung z penalty

Tvarožná Lhota zvládla důležitý souboj s Ježovem a po velmi dobrém výkonu ve druhém poločase si do tabulky připsala cenné body. Domácí přitom trápí neuvěřitelná marodka.

„Chybí nám oba brankáři, takže pořád musí chytat útočník Holubík. Dále postrádáme dvojici Kašných, stoper Hudeček byl pracovně v Německu a ve 25. minutě se nám navíc zranil klíčový hráč Jiří Vítek. Takže jsme postrádali oba stopery,“ uvedl jednatel Tvarožné Lhoty František Vaculka.

Domácí poslal do vedení ve 4. minutě Holiš. První brance v síti Ježova předcházela kuriózní situace. Jeden z hostujících obránců nešťastně napálil míč pod tlakem na vlastní branku a brankář Ježova musel chytnout míč. Nepřímý kop Holubíka vrátil do sítě Holiš. Ježov, který byl do té doby lepším týmem, srovnal po půlhodině hry. Z přísně nařízené penalty srovnal Viktor Jung.

Domácí však po změně stran neuvěřitelně zabrali, přidali na pohybu i důrazu. Vedení na stranu Tvarožné Lhoty vrátil Holiš. Na rozdíl dvou branek zvýšil po hezkém průniku a přesné ráně obránce Kuryviál. Výhru Tvarožky pečetil po Holiše přihrávce střídající Příkazský. Posledních dvacet minut se pouze dohrávalo. „Ve druhé půli neměl Ježov šanci ani střelu,“ řekl Vaculka.

Vnorovy – Hovorany 0:2 (0:1)
Branky: Holeček, Hoša

Komplex Hovorany trvá. Vnorovy doma opět ztratily se Zemasem body. Sestupem ohrožení hosté vyhráli počtvrté v řadě. Hovorany poslal do vedení v 8. minutě Holeček. Domácí postupem času hru vyrovnali, ve druhém poločase měli i územní převahu ale do žádné brankové příležitosti se nedostali. Naopak hosté podruhé udeřili deset minut před koncem. Výhru Hovoran stvrdil druhým gólem Hoša. Zemas zůstal po výhře na dvanácté příčce.

Uhřice – Žádovice 3:0 (2:0)
Branky: Trčka mladší, Hořava, Meduna

Souboj posledních týmů okresního přeboru zvládly lépe domácí Uhřice, které po velmi dobrém výkonu přehrály Žádovice rozdílem třídy. Domácí o svém zaslouženém vítězství rozhodli již během úvodních pětačtyřiceti minut, když hostujícího gólmana překonali hned dvakrát.

Žarošice – Moravany 3:2 (1:0)
Branky: Jakub Chromý, Radim Kroutilík, Jan Strmiska – Gijom Pinter, Petr Zbořil z penalty. Červené karty: Antonín Vrána,Pavel Strmiska (oba Žarošice)