Dambořice – Bzenec B 6:3 (5:0)
Branky: Jan Pučálka 4, Houštˇ,Konečný – Vajdík 2, Kratina. Diváci: 110
Dambořicím se doma daří. Sokol si po Uhřicích a Tvarožné Lhotě bez větších problémů poradil i s béčkem Bzence. Hráči Dambořic hlavně v prvním poločase překypovali aktivitou a nápady, bezradné hosty sevřeli na jejich polovině a vytvářeli si šance. Úvodní střelu Pučálky hostujícího gólman Rachvala kryl. Domácí kanonýr o minutu později zahodil první vyloženou šanci. Gólem neskončil ani závar před brankou Bzence, kdy první střelu vykopl hostující obránce z brankové čáry, následně tvrdá střela Uřičáře skončila na spojnici břevna a tyče a dorážku Pučálky vyrazil Rachvala.

Drtivý tlak Dambořic přetavil ve vedoucí gól Pučálka. Ve 26. minutě chytře přehodil Houšť Rachvalu a zvýšil. O další dvě minuty později vstřelil třetí gól Pučálka. Neuvěřitelnou pětiminutovku domácích, ve které vstřelili čtyři branky, zakončil Konečný. Hráči Bzence se dostali poprvé k brance Dambořic až ve 35 minutě. Ojedinělou střelu domácí gólman Lattenberg vyrazil a následnou střelu po rohu vykopl z brankové čáry Suchánek. V závěru první půle završil hattrick po dalším úniku Pučálka. Dambořice po změně stran viditelně polevili, čehož hosté dokázali využít. Vajdík sice krátce po změně stran snížil, ale Pučálka hlavou vstřelil šestý gól Sokola. Domácí v závěru ještě více zvolnily a hosté góly Vajdíka a Kratiny snížily na přijatelných 6:3.

Svatobořice – Ždánice 1:3 (1:1)
Branky: Luděk Toman – Vojtěch Kopeček, Petr Galia, Jiří Sovek, Červená karta: František Markus (Ždánice)
Ždánice se zase vezou na vítězné vlně. Kovo zaskočilo Svatobořice a po dobrém výkonu si odvezlo všechny body. Hosté hráli chytře, ze zajištěné obrany a na brejky. Spartak zklamal. Svatobořice si sice vytvořily trvalou územní převahu, ale na dostřel brankář Rubana se nedostaly. Hosty poslal do vedení v 10. minutě Kopeček, který zužitkoval přesný centr Ždánského. Domácí odpověděli precizně zahraným trestným kopem Tomana. Ždánice byly v koncovce produktivní. Ve 46. minutě poslal hosty do vedení po centru Markuse hlavou Galia. V 72. minut zvýšil na rozdíl dvou branek záložník Sovek. Ještě předtím byl ale vyloučen po druhé žluté kartě Markus. Domácí početní výhodu nevytěžili a kromě hlavičky Hajného do tyče si nic vážnějšího nevytvořili.

Strážnice – Ježov 4:0 (2:0)
Branky: 2× Petr Stehlík, Zdeněk Čech, Lukáš Chmelař.
Strážnice v domácím prostředí ještě neinkasovala. Nováček si poradil s dalším těžkým soupeřem, v průměrném zápase deklasoval Ježov. Domácí byli v neděli hodně produktivní. Ze čtyř vážnějších šancí dali čtyři branky. Strážnici poslal do vedení ve 35. minutě Petr Stehlík. Jeho centr od rohového praporku propadl až do sítě. Na rozdíl dvou branek zvyšoval po standardní situaci záložník Stehlík. Třetí gól přidal špatně hrajícímu Ježovu Čech. Jasnou výhru Strážnice pečetil krásnou ranou do šibenice Chmelař. Hosté mohli výsledek několikrát korigovat, ale Budík nedal nájezd a Exelovi chyběla v zakončení přesnost. Zápas ovlivnil i neuznaný gól Exela, který sudí Pokorák po konzultaci s asistentem Hlavinkou kvůli údajné ruce odvolal.

Tvarožná Lhota – Moravany 0:3 (0:1)
Branky: Petr Vlachovský 2, Martin Drobilík, Červená karta: Michal Bačík (Tvarožná Lhota),
Zápas nevalné úrovně viděli diváci v Tvarožné Lhotě. Ve 20. minutě nepovedou střelu Bařiny zpracoval Vlachovský, který z úhlu prostřelil domácího brankáře Možnara. Do konce poločasu se již nic významného nestalo. Zlom v zápase nastal po hodině hry, kdy se z trestného kopu parádně trefil Drobilík. Od té doby si hosté v klidu hlídali výsledek. Vítězství Moravan pečetil Vlahcovský. Ten potrestal chybu domácího brankáře a míč v pohodě poslal do prázdné branky. V poslední minutě byl vyloučen domácí Bačík, který stáhl v úniku protihráče.

Vlkoš – Sobůlky 2:0(0:0)
Branky: Marián Vavruš, Lukáš Farmačka
Vlkoš doma potvrdil roli favorita a připsal si další tři body. Zápas se hrál za stálé převahy Vlkoše. Sobůlky ale dobře bránily. Vyloženou šanci neproměnil v první půli Vavruš, po zahraném signálu nebezpečně pálil Novák Hosty několikrát podržel skvělý brankář Výstup. Domácí poslal do vedení po průniku středem hřiště Vavruš, výhru favorita pečetil Farmačka, který si nejlépe zorientoval v pokutovém území soupeře a přesnou ranou překonal Výstupa. Sobůlky si toho směrem dopředu mnoho nevytvořily. Po zaváhání domácího brankáře skončil na břevně. Konstrukce branky pomohla při střele Davida i Výstupovi.

Uhřice – Hovorany 0:2(0:1)
Branky: Turzík, Šurýn.
Uhřice potřetí v řadě prohrály. Domácí začali v nezáživném zápase náporem, ale kromě několika standardních situací si nic nevytvořili. Hovorany postupem času vyrovnaly hru. Hosté gólově udeřili po půlhodině hry. Trefil se Turzík. I úvod druhé půle patřil domácím, ale Zemas přečkal nápor bez inkasované branky. Uhřice si v závěru trvalou převahu, měly střely, standardní situace i šance, ale vyrovnání se nedočkaly. Naopak výhru Hovoran pojistil Šurýn.

Radějov – Vnorovy 0:2 (0:0)
Branky: Mánek, Janulík. Červené karty: Podhorný, Horáček (oba Radějov)
Radějov čeká na vítězství již šest zápasů. Naopak Vnorovy ani posedmé neokusily hořkost porážky. Počtvrté za sebou navíc neinkasovaly. Domácí navíc dohrávaly bez vyloučených Podhorného a Horáčka.