OP: Radějov utrpěl v Moravanech debakl

Hodonínsko - Moravany i Žarošice si proti soupeřům s chutí zastřílely. Svatobořice ukončily sérii Vnorov, které prohrály po pěti kolech. Zápas nováčků skončil těsnou výhrou domácích Sudoměřic.

6.10.2009

Okresní přebor: Radějov (v bílém) vs. MikulčiceFoto: Deník/Libor Kopl

9.kolo: Vnorovy - Svatobořice 0:2 (0:0) Petr Kyněra, Petr Hajný. Vnorovy po pěti zápasech opět padly. Sérii utnula domácí porážka se Svatobořicemi. Vše podstatné se událo v závěrečné čtvrthodince. Vyrovnaný zápas rozhodl náhodný gól Kyněry. Výhru Spartaku pak pečetil v 87. minutě Hajný. Vyrovnaný a ostrý zápas tak skončil šťastnou výhrou Svatobořic, které vyhrály po pěti zápasech.

Tvarožná Lhota - Hovorany 0:0. Diváci se ve Tvarožné Lhotě branky nedočkali. Oboustranně velmi slabý fotbal mnoho fotbalové krásy nenabídl. Každý z týmů si vytvořil po jedné šanci, ale hráči neměli svůj den. „Opravdu nemám koho pochválit,“ řekl po dost rozpačitém duelu domácí sekretář František Vaculka. Hovorany může těšit alespoň fakt, že bodovaly po čtyřech prohraným zápasech.

Moravany - Radějov 5:0
(4:0) Aleš Soukup 2, Petr Zbořil 2, Zdeněk Merta. Radějov inkasoval v Moravanech více branek než v předešlých osmi duelech dohromady. Slavoj o své jasné výhře rozhodl v úvodní pětiminutovce, ve které vstřelil dva góly. Moravany poslal do vedení Zbořil. Na rozdíl dvou branek zvyšoval sváteční střelec Soukup. Tentýž hráč pak v 15. minutě zvyšoval už na 3:0. Ve 20. minutě to bylo již 4:0, trefil se Merta. Domácí po změně stran polevili, hosté hru vyrovnali, ale branky se nedočkali. Naopak výhru Moravan pečetil svým druhým gólem v zápase Petr Zbořil. V 80. minutě hosté nedokázali proměnit ani penaltu, kterou Strmiska zneškodnil.

Dambořice - Žarošice 0:5
(0:3), Tomáš Chromý 2, Tomáš Frýbort 2, Vrána z penalty. Žarošice si po porážce s Moravany spravily chuť a domácím Dambořicím uštědřili tvrdou lekci z produktivity. Hosté začali zostra a již v úvodu se dostali do dvougólového vedení. Snížit mohl z penalty Čvaňhal, ale hostujícího brankáře nedokázal ze značky pokutového kopu překonat. V závěru první půle přidali hosté domácím další branku. Po změně stran již nebylo o co hrát. S chutí hrající Žarošice ještě ve druhé půli svůj náskok navýšily.

Sudoměřice - Ždánice 2:1(1:0) Petr Semotán z penalty, Tomáš Pochylý - František Markus z penalty. ČK: Tomík (Sudoměřice). V souboji nováčků vydřely v kvalitním zápase Sudoměřice těsnou výhoru nad Ždánicemi. Domácí poslal do vedení z penalty nařízené za ruku Semotán. V 52. minutě fauloval v pokutovém území Tomík protihráče, uviděl červenou kartu. Hosté navíc z penalty gólem Markuse srovnali. Sudoměřice rozhodly v závěru po krásné akci Balcíra s Filpem Pochylým, parádně se trefil Tomáš Pochylý. Ždánice v závěru mohly vyrovnat, ale obrovskou šanci nedokázaly proměnit.

Mikulčice - Žádovice 3:1 (0:0), Matůšek z penalty, Luděk Urbánek, Jánoš – Judas. Vedoucí tým tabulky o své výhře rozhodl až po změně stran. V prvním poločase totiž branka nepadla. Žádovice se sice snažily, ale domácím nakonec podlehly. Hosté klesli po další porážce na poslední místo.

Uhřice - Ježov 2:1 (0:0), Tomáš Valihrach 2 - Ingr. Vyrovnaný zápas skončil výhrou Uhřic. Domácí spasil dvěma góly zkušený záložník Tomáš Valihrach.

6.10.2009 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Výroba - Výroba Seřizovači 140 Kč

Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů mechanik seřizovač nejlépe se zaměřením na NC stroje. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 140 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracoviště: tř. Masarykova 1194, 698 01 Veselí nad Moravou. Oprava strojního zařízení, preventivní kontroly zařízení, odstávky a opravy linek, příprava náhradních dílů, zámečnické práce, sváření CO (obloukem), plyn (autogen), práce na PC, ŘP sk.B, zkoušky na VZV výhodou. Požadujeme manuální zručnost, spolehlivost, pečlivost a zodpovědnost. Zaměstnání u stabilní české společnosti, mezinárodní uznávané ve svém oboru, práce na plný úvazek, pravidelné sportovně-společenské akce, přátelský kolektiv, profesní rozvoj, zajímavá a pestrá práce, podnikové stravování. Kontakt na mail: vesna@vesnainteriors.cz a osobně po tel.dohodě. Pracoviště: Vesna interiors, s.r.o., tř. Masarykova, č.p. 1194, 698 01 Veselí nad Moravou. Informace: Iva Galušková, +420 518 389 013.

Obchod - Obchod Nákupčí 22 000 Kč

Nákupčí. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 22000 kč, mzda max. 28000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Náplň práce:, • Zajištění dodávek materiálu, surovin a zboží pro výrobu, • Vedení poptávkového řízení, • Výběr dodavatele, • Uzavírání smluv, • Objednávky a kontrola smluvených podmínek (zajišťování garancí/záruk), • Analýza jednotlivých dodávek, • Statistiky, • Skladová evidence, • Příjem a výdej materiálu, • Kontrola dokumentů a kvality dodávek, • Běžná údržba skladu, Za to nabízíme:, • 22 000 – 28 000,- Kč po zapracování a dle prokázaných výsledků, • Příspěvek na stravné, • 5 dnů ozdravného volna navíc, • Možnost profesního růstu a vzdělávání, • Čisté a přátelské pracoviště, • Možnost využít dílnu mimo pracovní dobu pro vlastní potřebu, , Požadavky, • Středoškolské vzdělání technického případně ekonomického zaměření, • Praxe na podobné pozici výhodou, • Znalost práce na PC a MS Office, • Znalost cizího jazyka (RJ, AJ) výhodou, • Řidičský průkaz skupiny B. Pracoviště: Bílek filtry s.r.o., 696 21 Prušánky. Informace: Jiří Janulík, +420 777 118 091.

Zdravotnictví - Zdravotnictví Zdravotní sestra 20 000 Kč

Všeobecné sestry s osvědčením. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč, mzda max. 25000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracoviště: P. Jilemnického 2726/4, 695 01 Hodonín. Zdravotní sestra v ordinaci praktického lékaře. Praxe výhodou. Obědy. Kontakt na tel. 518 123 321, na mail: l.merlicek@seznam.cz i osobně.. Pracoviště: Merlíčkovi s.r.o. - ordinace, P. Jilemnického, č.p. 2726, 695 01 Hodonín 1. Informace: L. Merlíček, +420 518 123 321.

Výroba - Výroba Montážní dělník 18 000 Kč

Montážní dělníci ostatních výrobků dělník/ce montáže. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 18000 kč, mzda max. 25000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracoviště: Farma Pod Zámkem, Čejkovice. Jedná se o kompletaci výrobků. Obědy, pružná pracovní doba, možnost práce i doma. Kontakt na mail: kdo@kdoservis.cz. Pracoviště: Karel čupr - farma pod zámkem, Včelín, č.p. 433, 696 15 Čejkovice. Informace: Karel Čupr, .

Tereza Istoková
3

Kyjovský hokejbalový klub slaví. Jeho odchovanci jsou mistry světa

Nový tým FK Hodonín B (v červených dresech)

Hodonínské béčko se vytáhlo. Na úvod porazilo Násedlovice 5:1

-

Čechmánek je už minulostí hodonínského hokeje. Otěže převzal zkušený Dornič

Hodonín /ROZHOVOR/ - Poprvé od vypadnutí z prvního kola play-off společně nazuli brusle. Hodonínští hokejisté se v úterý sešli k prvnímu oficiálnímu tréninku na novou sezonu, ale bez trenéra Romana Čechmánka. Toho nahradil nový kouč se zkušenostmi z Kanadskoamerické NHL Ivan Dornič.

Štěrba ze Sigmy před největším duelem kariéry: Čekáme jiný zápas než doma

/OD ZVLÁŠTNÍHO ZPRAVODAJE DENÍKU/ Ještě na jaře sledoval tažení olomouckých fotbalistů za pohárovou Evropou jen z lavičky. Navíc z té karvinské, kde obránce Jan Štěrba hostoval, ale kýženého herního vytížení se nedočkal. Dnes nastoupí v kazašském Almaty k jednomu z největších zápasů své dosavadní kariéry.

Veslařské zlato do Brna a Hodonína. Junioři uspěli v Račicích

Račice, Brno – Dvě zlaté medaile z víkendového juniorského mistrovství světa ve veslování putují na jižní Moravu. V Račicích na Litoměřicku se o to zasloužili Brňanka Barbora Kárová v osmiveslici dívek a Václav Baldrián z Hodonína v párové čtyřce juniorů.