9.kolo: Vnorovy - Svatobořice 0:2 (0:0) Petr Kyněra, Petr Hajný. Vnorovy po pěti zápasech opět padly. Sérii utnula domácí porážka se Svatobořicemi. Vše podstatné se událo v závěrečné čtvrthodince. Vyrovnaný zápas rozhodl náhodný gól Kyněry. Výhru Spartaku pak pečetil v 87. minutě Hajný. Vyrovnaný a ostrý zápas tak skončil šťastnou výhrou Svatobořic, které vyhrály po pěti zápasech.

Tvarožná Lhota - Hovorany 0:0. Diváci se ve Tvarožné Lhotě branky nedočkali. Oboustranně velmi slabý fotbal mnoho fotbalové krásy nenabídl. Každý z týmů si vytvořil po jedné šanci, ale hráči neměli svůj den. „Opravdu nemám koho pochválit,“ řekl po dost rozpačitém duelu domácí sekretář František Vaculka. Hovorany může těšit alespoň fakt, že bodovaly po čtyřech prohraným zápasech.

Moravany - Radějov 5:0
(4:0) Aleš Soukup 2, Petr Zbořil 2, Zdeněk Merta. Radějov inkasoval v Moravanech více branek než v předešlých osmi duelech dohromady. Slavoj o své jasné výhře rozhodl v úvodní pětiminutovce, ve které vstřelil dva góly. Moravany poslal do vedení Zbořil. Na rozdíl dvou branek zvyšoval sváteční střelec Soukup. Tentýž hráč pak v 15. minutě zvyšoval už na 3:0. Ve 20. minutě to bylo již 4:0, trefil se Merta. Domácí po změně stran polevili, hosté hru vyrovnali, ale branky se nedočkali. Naopak výhru Moravan pečetil svým druhým gólem v zápase Petr Zbořil. V 80. minutě hosté nedokázali proměnit ani penaltu, kterou Strmiska zneškodnil.

Dambořice - Žarošice 0:5
(0:3), Tomáš Chromý 2, Tomáš Frýbort 2, Vrána z penalty. Žarošice si po porážce s Moravany spravily chuť a domácím Dambořicím uštědřili tvrdou lekci z produktivity. Hosté začali zostra a již v úvodu se dostali do dvougólového vedení. Snížit mohl z penalty Čvaňhal, ale hostujícího brankáře nedokázal ze značky pokutového kopu překonat. V závěru první půle přidali hosté domácím další branku. Po změně stran již nebylo o co hrát. S chutí hrající Žarošice ještě ve druhé půli svůj náskok navýšily.

Sudoměřice - Ždánice 2:1(1:0) Petr Semotán z penalty, Tomáš Pochylý - František Markus z penalty. ČK: Tomík (Sudoměřice). V souboji nováčků vydřely v kvalitním zápase Sudoměřice těsnou výhoru nad Ždánicemi. Domácí poslal do vedení z penalty nařízené za ruku Semotán. V 52. minutě fauloval v pokutovém území Tomík protihráče, uviděl červenou kartu. Hosté navíc z penalty gólem Markuse srovnali. Sudoměřice rozhodly v závěru po krásné akci Balcíra s Filpem Pochylým, parádně se trefil Tomáš Pochylý. Ždánice v závěru mohly vyrovnat, ale obrovskou šanci nedokázaly proměnit.

Mikulčice - Žádovice 3:1 (0:0), Matůšek z penalty, Luděk Urbánek, Jánoš – Judas. Vedoucí tým tabulky o své výhře rozhodl až po změně stran. V prvním poločase totiž branka nepadla. Žádovice se sice snažily, ale domácím nakonec podlehly. Hosté klesli po další porážce na poslední místo.

Uhřice - Ježov 2:1 (0:0), Tomáš Valihrach 2 - Ingr. Vyrovnaný zápas skončil výhrou Uhřic. Domácí spasil dvěma góly zkušený záložník Tomáš Valihrach.