Tvarožná Lhota - Sudoměřice 1:1 (1:0)
Branky: Zdeněk Holiš - Lukáš Hřebačka
Domácí byli v prvním poločase jasně lepším týmem, ale všechny šance končily buď na pozorném brankáři hostí nebo mimo branku. Gólu se Lhota dočkala až ve 45. minutě, kdy se trefil Holiš. Hosté po změně stran zabrali a po zásluze srovnali. Zblízka poslal míč do sítě Hřebačka. Ve zbytku utkání se hrál vyrovnaný fotbal. Střela domácího Kašného skončila na tyči. „Je to pro nás velké zklamání. Měli jsme vyhrát o tři branky,“ řekl po utkání domácí jednatel František Vaculka.

Žádovice - Ježov 0:3 (0:1)
Branky: 3x David Exel (1x z penalty)
Derby skončilo výhrou hostů. Zápas rozhodl Exel, který se blýskl hattrickem. Domácí byli v první půli jasně lepším týmem, ale z gólu se paradoxně radovali pouze hosté. Ve 40. minutě poprvé udeřil zabiják Exel. „Kdybychom po prvním poločase vedli 3:0, bylo by to spravedlivé vyjádření. Nás porazil jediný hráč, který dal tři góly. I ve druhém poločase jsme hráli a Exel dával branky,“ pronesl domácí sekretář Jiří Bystřický.

Mikulčice - Ždánice 1:0 (1:0)
Branka: Tomáš Slavík
Mikulčice se jednobrankovou výhrou přiblížily vedoucím Žarošicím. Domácím se povedl vstup do utkání a již po deseti minutách zásluhou Slavíka vedli. Mikulčice byly v úvodní části lepší, měly více ze hry i více šancí. Hosté po změně stran zabrali, ale šance Snášela a Marčíka brankou neskončily. Baník díky dobré defenzivě hubený náskok uhlídal. I když zápasu by zřejmě více slušela remíza.

Vnorovy - Žarošice 3:1 (0:1)
Branky: Vaněk, Svoboda,Vajdík - Frýbort
Vedoucí tým po čtyřech zápasech opět padl. Hosté vedli ve Vnorovech po brance Frýborta od 8. minuty a v prvním poločase byli lepší týmem. Domácím pomohla poločasová domluva trenéra. Vnorovy zabraly a třemi góly v závěrečné patnáctiminutovce zápas rozhodly. „Body doma zůstaly, takže jsme spokojení,“ pravil domácí jednatel Jan Zachar.

Moravany - Svatobořice 1:3 (0:1)
Branky: Záhumenský - Kyněra 2, Hajný
Svatobořice si z Moravan odvezly všechny body. Úvod ale patřil domácím, kteří zahodili tři vyložené šance. Gólově tak udeřilo na opačné straně. Hajný se hezky uvolnil a povedenou střelou poslal Spartak do vedení. Ve druhém poločase měli domácí mírnou převahu, ale hosté byli v koncovce mnohem produktivnější. Po rohovém kopu dorážel Kyněra. Domácí vrátil do zápasu šťastným gólem Záhumenský. Svatobořice si ale výhru nenechaly vzít. V závěru upravil na konečných 3:1 po zaváhání brankáře Strmisky Kyněra. Snížit mohl v 85. minutě Vlachovský, jeho bomba však pouze orazítkovala břevno.

Uhřice - Dambořice 3:1 (1:0)
Branky: Trčka ml. 2, T. Valihrach z penalty - Maleňák
Naftařské derby skončilo vítězstvím domácího celku. Zajímavý zápas přinesl rušný a zajímavý fotbal s šancemi na obou stranách. Uhřice byly nakonec v koncovce produktivnější. Domácí se ujali vedení z diskutabilní penalty, kterou nařídil sudí Rodinger za údajnou ruku jednoho z hostujících hráčů. Penaltu bezpečně proměnil Tomáš Valihrach. Hosté dokázali po přestávce Maleňákem srovnat, ale domácí dvěma brankami Trčky zápas dotáhli do vítězného konce.

Radějov - Hovorany 2:1
(0:0)
Branky: Žvanut, Pátek z penalty - Holeček. 75 diváků
Vše podstatné se odehrálo po přestávce. V první půli toho necelá stovka diváků mnoho neviděla. Hosty poslal nejprve do vedení Holeček, který hezkou střelou překonal Měchuru. Domácí vyrovnali v 62. minutě. Hezkou kombinaci zakončil Žvanut. Rozhodnutí padlo o sedm minut později. Pátek proměnil nařízenou penaltu za zbytečný faul.