„Nevím, jestli se jednalo o podcenění, ale možná je to dobrá facka před dalšími důležitými zápasy. Věřím, že domácí zaváhání napravíme už v Ostravě,“ uvedl trenér Richard Dobeš.

„Zbytečně jsme ztratili body. Zklamání je velké,“ lamentovala domácí záložnice Markéta Koplíková.

Domácí hráčky si v průběhu celého zápasu nedokázaly poradit s důraznou obranou hostí a po zaváhání ve středu obrany obdržely ve druhém poločase branku, která byla v tomto nepovedeném zápase jediná.

Hosté celý zápas pouze bránili, ale i to na bezradné domácí stačilo. Z minima šancí Nesytu stojí za zmínku pouze tyčka Lamáčkové, které se tak oslava narozenin nevyvedla podle představ.

„Chtěli jsme hrát ofenzivně, nasvědčovala tomu i sestava se třemi útočníky. Ale opak byl pravdou. Hráčky byly nedůrazné, chyběla fotbalovost i bojovnost, překvapivé řešení situací. Nedařily se nám ani standardní situace, které jsou jindy naší silnou stránkou,“ pronesl Dobeš.

„Byla to jedna velká katastrofa,“ ulevila si po zápase Koplíková. Mladá středopolařka oslavila v pátek sedmnácté narozeniny.

„Úplně jsme se podřídili hře Krnova. Celý zápas se ohrál na polovině soupeře, měli jsme převahu, ale nepodařilo se nám dát gól,“ uvedla Koplíková. „Pak se oni dostali jednou na naši půlku a padl gól,“ smutnila.

Nesyt zůstává i přes prohru se sedmatřiceti body druhý. Na vedoucí Hlučín ztrácí hodonínská děvčata jedenáct bodů.

Nesyt Hodonín – Krnov 0:1(0:0)
Nesyt: Němcová – Ptáčková, Dřímalová, Jančová, Šťastná (70. Vacenovská) – Koplíková, Fritzová (85. Bílíková), Podrazilová – Lamáčková, Lokajová (46. Hlaváčová), Blahová.