Na podzim tým nastartovaný na postup začíná ve druhé půli sezony ztrácet dech. Na domácím trávníku padlo Ráječko gólem z poslední minuty s Velkou nad Veličkou. O víkendu pro změnu pouze remizovalo ve Veselí.

Aby toho nebylo málo, hostům vedoucí trefu ukradl pes. „Ve dvaatřicáté minutě vstřelil Vít Sehnal branku. Jenže po hřišti pobíhal pes a rozhodčí gól neuznal. Ale sudí přerušil hru až když jsme skórovali,“ hořekoval po zápase kouč Ráječka Lubomír Zapletal.

Jeho svěřenci se v koncovce nebývale trápili. V první půli si vytvořili nejméně čtyři tutovky. Nejblíže byl brance útočník Karásek, když nastřelil tyč. „Zakončení je v posledních zápasech žalostné. Je to naše největší slabina. Ve Veselí jsme měli šancí na tři zápasy a dáme jednu branku,“ zlobil se Zapletal.

Veselí šlo po padesáti minutách hry z ojedinělé šance do vedení. Bod pro Ráječko zahraňoval přesným zásahem o deset minut později Sehnal. V poslední dvacetiminutovce hráli domácí o deseti, ale tuto výhodu Ráječko nevyužilo. „Čekají dva zápasy doma. Snad se to zlomí a vyhrajeme,“ uzavřel Zapletal.

Veselí – Ráječko 1:1 (0:0) Polach – Sehnal J.ČK: Gloza.

Ráječko: Blažek – Maška, Kopecký, Španěl, Pokoj – Bartoš, Sehnal V., Badura (45. Štrajt), Torda – Karásek, Sehnal J.