Po sedmé letošní výhře se Pobjeckému mluvilo dobře. Vracov doma potvrdil roli favorita a i když se proti Velké ve druhém poločase trápil, připsal si do tabulky další tři body. „Byl to náročný zápas. Měli jsme dost šancí. Bohužel jsme proměnili pouze jednu,“ řekl šestadvacetiletý fotbalista. „Druhá půle už byla z naší strany nervózní. Kdybychom dali v prvním poločase více branek, určitě by se nám hrálo jednodušeji,“ pokračoval.

Pobjecký přišel do Vracova v letní přestávce z béčka Trnavy. Na krajský přebor a nový tým si musel chvilku zvykat. „Chtělo to chviličku času, ale myslím, že to půjde,“ uvedl Pobjecký. Ten si úroveň krajského přeboru pochvaluje. „Kvalita je vyšší než na Slovensku,“ míní obránce Vracova.

Vracov je po deseti kolech druhý. Bod za vedoucími Bohunicemi. Ale s domácím zápasem s Boskovicemi k dobru. „Domácí jsou určitě spokojení. Jsme na špici tabulky, uhráli jsme spoustu bodů,“ říká Pobjecký.

Derby s Velkou si nenechala ujít ani Pobjeckého přítelkyně Lucia Súkenníková. Sympatická házenkářka interligového Veselí nad Moravou seděla u zábradlí vedle sportovního ředitele Brittermu Vlastimila Procházky. „Jsem na to zvyklý, nemám s tím problém. Když můžu, tak jdu na házenou a ona zase na fotbal. Vzájemně se podporujeme,“ pravil Pobjecký.