Svatobořice – Dambořice 2:2 (2:2), L. Řihák, P. Hajný – D. Švaňhal, M. Šťastný, ČK: P. Macháček – V. Hanák, 150 diváků. Hosté si přijeli pro bod, a s ním i odjeli. Domácí se ujali vedení v 26. minutě Lukášem Řihákem. Dambořice odpověděly Davidem Švaňhalem – 1:1. Ve 41. minutě se z trestného kopu trefil Martin Šťastný a hosté vedli. Hned vzápětí se podařilo Spartaku vyrovnat Petrem Hajným na 2:2. Na obou stranách střelci své dobré příležitosti nevyužili. Domácí hráli půlhodinovou přesilovku, když byl ve 33. minutě vyloučen po dvou žlutých kartách V. Hanák. Stejný osud potkal v 65. minutě domácího P. Macháčka.

Uhřice – Hovorany 1:0 (1:0), V . Divácký, 350 diváků. Ve 37. minutě otevřel skóre domácí Divácký. Uhřičtí mohli jít do kabin i s dvougólovým vedení. Ve 45. minutě po akci L. Uřičáře nastřelil Rozehnal z penalty břevno hovoranské branky. Ve druhé půli se domácí nováček spíše strachoval o důležité vítězství.

Starý Poddvorov – Žádovice 2:0 (2:0), P. Bařina, Tichánek, 220 diváků. Hosté si na půdu lídra soutěže přijeli pro bod, takže od úvodu se soustředili na obranu. Domácí začali svižně a jedna akce střídala druhou, hrálo se na jednu branku. Ve 12. minutě obešel J. Novák dva hráče, a hosté zastavili jen za pomoci faulu. Rozhodčí Rybecký odpískal pokutový kop, který však domácí stoper L. Bohun neproměnil. Domácí se přece jen dočkali. Po dlouhém centru Mazucha vymetl žádovickou šibenici P. Bařina. Poddvorov mohl zvýšit svůj náskok, ale Zavadil, Cupal a Koubek mířili mimo branku hostů. Až sedm minut před přestávkou zúročil Koubkův centr Tichánek – 2:0. Žádovičtí se mohli dostat do zápasu, ale jejich brejk zlikvidoval gólman Flíček, který ještě v letošním okresním přeboru ze hry neinkasoval. Druhá půle už další vyložené šance nenabídla. Lídr soutěže tak vítězně pokřtil nově vybudovanou tribunu.

Vnorovy – Radějov 3:0 (3:0), P. Tomeček 2, Komoň, 200 diváků. Domácí otevřeli skóre ve 20. minutě Tomečkem. Poté měli územní převahu, ale postupně Radějované domácí přitlačili. Přesto v závěru první půle dvakrát inkasovali. Ve 43. minutě se trefil Tomeček a o dvě minuty nato uzavřel skóre Komoň. Ve druhé půli si Vnorované i přes radějovskou snahu výhru pohlídali a z brejků mohli ještě zvýšit.

Kozojídky – Mikulčice 3:2 (1:2), Hruška, Vorálek, Grabec (p) – Wilmann, L. Urbánek, 100 diváků. V Kozojídkách se hrál dobrý fotbal. V první půli byli lepší hosté a zaslouženě vedli 2:1. Ve druhé půli se domácí zlepšili a přehrávali svého soupeře. Nejprve z přísně nařízené penalty vyrovnal Grabec a v 75. minutě skončil přetažený Hruškův centr v mikulčické síti.
Žarošice – Moravany 3:3 (1:1), Sedláček 2, A. Vrána – Zbořil, M. Otáhal, P. Vlachovský. Na žarošickém hřišti mohli diváci sledovat opět bohatou gólovou úrodu.

Tvarožná Lhota – Ježov 3:2 (1:2), Holiš, J. Hudeček, Durna – Exel 2, 110 diváků. Hosté byli v první půli důraznější a rychlejší. Díky brankám Exela z 15. a 28. minuty vedli 2:0. Těšně před přestávkou snížil Holiš. Ve druhé půli se kompletní domácí zlepšili, začalo se jim dařit hrát po zemi a vytvořili si převahu. V 62. minutě vyrovnal z trestného kopu Jaromír Hudeček.

Rozhodutí padlo v 78. minutě, kdy Lhoťany posunul ke třem bodům a třetímu vítězství v řadě dorostenec Durna. Proti třetí brance hosté protestovali, neboť podle jejich názoru gólovému momentu předcházel faul na ježovského stopera, který však rozhodčí Ševela neodpískal.