Na těžkém hrbolatém hřišti v Krnově nebyl v prvním poločase k vidění nikterak zajímavý fotbal. V 6. minutě poslala hosty do vedení po rohovém kopu Fritzové Podrazilová.

Zvýšit mohla aktivní Balhová, která nejprve trefila břevno domácí svatyně, následně nedokázala skórovat ani po samostatném nájezdu. To bylo na dlouhou dobu ze strany Nesytu vše. Domácí postupem času hru vyrovnaly, v závěru první půle byly dokonce lepším týmem. Hodonínu dělaly problémy zejména nakopávané míče, se kterými si hostující obrana často nevěděla rady.

Hodonín se po změně stran ale zlepšil. Hosté domácí zatlačily na vlastní polovinu, ale vyložené šance Blahově a Vacenovské brankou neskončily.

A tak se nečekaného vyrovnání dočkal Krnov. V 55. minutě jedna z domácích hráček potrestala zaváhání hostující obrany. Hostující hráčky se ale nevzdaly a o deset minut později znovu vedly. Střelu Lamáčkové usměrnila za záda domácí brankářky pohotová Blahová.

Domácí dokázaly podruhé vyrovnat v 88. minutě. Rozhodnutí nakonec přinesla poslední minuta. Po rohovém kopu Fritzové rozhodla zápas hlavou Podrazilová.

„Zbytečně jsme se přizpůsobili soupeři. Problémy nám dělalo nekvalitní malé hřiště. Hlavně kvůli neproměněným šancím jsme se dostali pod tlak a zbytečně si zkomplikovali utkání, které jsme měli rozhodnout mnohem dříve. Nakonec jsme vyhráli s notnou dávkou štěstí. To ale kvalitní týmy musí mít na své straně,“ řekl po utkání hostující trenér Richard Dobeš.

Krnov – Nesyt Hodonín 2:3 (0:1)

Branky za Hodonín: 2× Podrazilová, Blahová