Hroznová Lhota – Blatnice 1:1 (0:0),
Bíla – Zalubil. Na tradiční derby mezi Hroznovou Lhotou a Blatnicí se přišlo na Zelničky podívat více než 280 diváků. Kdo ale čekal ofenzivní fotbal, musel odcházet velmi zklamaný. Jako první se do šance dostal hostující Janík, ale hlavou nemířil přesně. Domácí od počátku hýřili větší aktivitou a bojovností než jejich favorizovaný soupeř. Hroznová Lhota byla v první půli aktivnější, ale vypracovala si pouze náznaky šancí. Pokus Michala Lipčíka z 25. minuty nikterak nevystrašil Podolana v blatnické bráně. Největší příležitost za domácí spálil Pravda, když nevyužil skvělou přihrávku od Bíly a vůbec nevystřelil. Ze strany Blatnice stojí za zmínku pouze dalekonosná střela Janouška, se kterou si domácí brankář bez větších problémů poradil. Do druhé půle přišlo na straně Blatnice k oživení hry v podobě střídajícího Dušana Macka. Bývalý hráč Velké si vzal na vlastním polovině míč a prošel s ním téměř celé hřiště. Parádní průnik zakončil přesnou přihrávkou na Zalubila, který v šanci selhal. Chvíle obávaného střelce přišla o několik minut později. Po fatálních chybách v domácí obraně se Zalubil dostal k míči a nedal Stanislavovi nejmenší šanci. Domácí se ale nevzdali a postupně se dostávali k šancím. Lukáš Lipčík mířil ještě vedle, ale v 63. minutě hostující Cileček nezachytil přihrávku od Smištíka na Tomáše Podolana. Ten poslal prudký centr do malého vápna, kde jej tečoval Bíla. Se štěstím pro domácí tým si Macko srazil míč do vlastní sítě. Poté byl k vidění opět průměrný fotbal s mnoha nepřesnostmi na obou stranách. Oba týmy hrozily v posledních deseti minutách jen ze standardních situací, které už další gól nepřinesly. Průměrné utkání tak skončilo zaslouženou dělbou bodů.

Milotice – Podivín 1:2 (1:1),
Vaněk – Martečík, Švestka. Milotice nedokázaly zastavit za postupem rozjetý Podivín. Z důvodu špatného stavu hřiště v Miloticích se zápas odehrál ve Svatobořicích. „Přišla solidní návštěva,ů uvedl hrající kouč Milotic Roman Neduchal. Hosté udeřili hned z první střely na domácí branku. Po přihrávce Karla Švestky překonal brankáře Mikésku Martečík. Úvodní část přesto patřila Miloticím. Hostující obranu zlobil hlavně aktivní Šťastný. Agro se vyrovnání dočkalo ve 43. minutě. Centr Vaňka brankář Létal podběhl a i přes veškerou snahu hostujícího brankáře se míč dostal do branky. Podivínu vyšel i vstup do druhé půle. Střelu Karla Švestky stačil Mikéska zneškodnit. Pak ale přišla standardní situace Kadrnky, po které míč jemně tečoval hlavou jeden z domácích hráčů a před malým vápnem ho nohou pohotově usměrnil nad vybíhajícího brankáře Karel Švestka. Domácí se sice snažili v závěru o vyrovnání, ale nejblíže ke gólu měl opět Karel Švestka. „I když jsme prohráli, tak mohu být s výkonem mužstva spokojený. Byl to dobrý zápas. Remízu jsme si zasloužili,“ řekl Neduchal.

Mutěnice B – Kněždub 3:0 (1:0),
Koštuřík, Lacko, Vydařilý. Kněždub má na Mutěnice smůlu. I ve druhém vzájemném zápase letošní sezony nasadili vinaři proti svému soupeři posily z třetiligového áčka. Ovšem stejné překvapení jako na podzim se Pod Búdama nekonalo. Dres vinařů v neděli oblékli Lupač, Koštuřík, Lacko a Trávník. Domácí byli po celý zápas jasně lepším týmem. Mutěnice poslal do vedení Vydařilý. Po změně stran zvýšil po krásném sólu přes celé hřiště Lacko. „Třikrát byl faulovaný, pokaždé to ustál a krásně přehodil brankáře,“ pochválil spoluhráče hrající kouč Mutěnic Petr Zemánek.

Kněždub si jedinou vyloženou šanci vytvořil za stavu 2:0. „Jinak jsme mohli dát soupeři sedm gólů. Kněždub několikrát podržel brankář. Myslím, že je to jednoznačné a zasloužené vítězstvím“ uvedl Zemánek.

Rakvice – Starý Poddvorov 3:2 (1:1),
Kalouda, Pátek, Valenta – Homola, Vránek. Starý Poddvorov v Rakvicích nezklamal, ovšem domácí si výhru za svoji bojovnost a nasazení zasloužili. Hosty poslal do vedení ve 4. minutě po rychlém úniku Homola. Poddvorov v prvním poločase třikrát podržel talentovaný gólman Hustý. Jedenkrát pomohlo mladému brankáři i břevno. Zvýšit pak mohl mazák Lamáček. Šance ale měly i Rakvice, které dlouho nemohly najít recept na brankáře Hustého. Domácí se vyrovnání dočkali ve 40. minutě. Po závaru před brankou Poddvorova srovnal Kalouda. Domácí, kteří bojují o záchranu soutěže, ve druhé půli hosty zatlačili a díky brankám Pátka a Valenty se dostali do dvougólového vedení. V 78. minutě utkání zdramatizoval přesnou ranou Zálešák. Nováček se v závěru snažil o vyrovnání. Platonická převaha však kýžený třetí gól nepřinesla. Střela Zálešáka skončila mimo. Rakvice si těsný výsledek už pohlídaly.

25. kolo: Vlkoš – Dubňany 1:4 (1:0),
Novák – Dohnálek, Kalfař, Pochylý, Šalša, ČK: Valenta, David (oba Vlkoš), Lednice – Hlohovec 2:1 (1:1), Fóbl – Liščinský, vlastní, Lanžhot – Bořetice 0:2 (0:1) – Ferreira, Kadlec

1. Podivín 24 18 1 5 51:25 55

2. Bořetice 24 16 2 6 48:20 50

3. Blatnice 23 12 7 4 43:28 43

4. Lednice 23 12 5 6 41:31 41

5. Kněždub 23 11 4 8 28:31 37

6. St. Poddvorov 24 9 7 8 33:30 34

7. Lanžhot 24 10 4 10 45:49 34

8. Milotice 23 8 5 10 29:32 29