Týmy hrající 1.A a 1.B třídu krajských soutěží, stejně jako dorostenci v KP a 1. třídě, se již mohou uložit k zimnímu spánku. Hrát se však bude MSFL, krajský přebor i okresní soutěže.
Mutěnice zajíždějí ke svému poslednímu utkání v neděli na hřiště soupeře, na Vysočinu. Tam je přivítá juniorka Jihlavy. Domácí jsou v tabulce MSFL devátí, hosté čtvrtí.
V krajském přeboru se bude hrát hlavně dnes. Čtvrtá Velká přivítá Miroslav, ale ještě není jasné jestli se bude hrát. Na hřišti Kordárny totiž ještě včera stála voda. Ratíškovice se pokusí prodloužit svoji vítěznou sérii v Rosicích, naopak Šardičtí se budou snažit zabodovat i na hřišti soupeře, poslední letošní možnost budou mít v Bohunicích. Kyjov zamíří do Hrušek, kde se příliš nevyhrává. V neděli budou doma Veselané napravovat mdlý výkon z Ratíškovic, a to proti nováčku z Kuřimi.
Na nižší krajské fotbalové soutěže si zajdou diváci až na jaro. „Z důvodu nepříznivého počasí se ruší 14. kolo soutěží I.A a I.B tříd dospělých a 14. kolo KP a I. tříd dorostu pro soutěžní ročník 2007-2008. Krajský přebor mužů se bude hrát ve stanoveném termínu,“ stanovil výkonný výbor Jihomoravského krajského fotbalového svazu.
Poslední kolo okresního přeboru zahájí dnešní dopolední střetnutí mezi Sobůlkami a Svatobořicemi. Odpoledne vyzvou Moravany Starý Poddvorov a Hovorany Mikulčice. V neděli se v Zarazicích po dvou letech opět střetne domácí KEN s Vnorovy. Kněždubský lídr vyzve Těmice a do Radějova přijede Ježov. Tvarožná Lhota si bude chtít spravit chuť na Kostelci.
V nižších okresních soutěžích by měly patřit k těm nejzajímavějším klání III. třídy, skupiny B, kde zítra hostí šesté Sudoměřice druhou Strážnici a čtvrtý Lipov přivítá vedoucí celek tabulky – nedaleké Kozojídky.