Trávník nastoupil do utkání ve druhém poločase, když v sestavě Slovácka nahradil Víta Valentu. „Několik výrazných změn v sestavě přispělo k zlepšení naší hry, zejména mladý Trávník v záloze přinesl velké oživení. Měl často balon na noze, snažil se hrát a kombinovat,“ pochvaloval si kouč Slovácka Miroslav Soukup.

Jeho tým dokázal po změně stran průběh utkání otočit. Nejprve se po hodině hry prosadil Jan Trousil, aby o čtyři minuty později přesnou hlavičkou do šibenice zajistil vedení svým barvám Josef Čtvrtníček.

Zlaté Moravce dokázaly čtvrt hodiny před koncem srovnat, ale o minutu později se parádně trefil Michal Trávník, který zajistil Slovácku nejtěsnější vedení. „Kromě Trávníka podal výborný výkon v útoku i Čtvrtníček. Podle reakce diváků se po změně stran naše hra líbila, již měla slušné parametry. Škoda zahozených šancí v závěru, zejména Čtvrtníčka a Volešáka. Naše zasloužené vítězství mohlo být ještě výraznější,“ je přesvědčen zkušený kouč, který je za první úspěch v přípravě moc rád. „Skalp tak silného soupeře je cenný.“